Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

April 18, 2008

Polska Telefonia Cyfrowa sponsorem technicznym 15 Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Warszawskiej

Filed under: Uncategorized — karol @ 6:04 pm

Polska Telefonia Cyfrowa sponsorem technicznym 15 Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Warszawskiej
W dniach 15 i 16 kwietnia br., podczas 15 Inżynierskich Targów Pracy zorganizowanych na Politechnice Warszawskiej, PTC przedstawia aktualną ofertę zatrudnienia. Na stoisku C13 pracownicy firmy pomogą i doradzą w przygotowaniu aplikacji na odpowiednie stanowisko.

Polska Telefonia Cyfrowa w ramach sponsoringu technicznego zapewnia odwiedzającym targi bezprzewodowy dostęp do Internetu z wykorzystaniem technologii WiMax. Wśród dodatkowych atrakcji przygotowanych dla gości przez operatora sieci Era można wymienić: prezentowany przed Gmachem Głównym Politechniki specjalistyczny samochód wykorzystywany do pomiarów parametrów radiowych sieci GSM i UMTS oraz zaplanowane na drugi dzień targów warsztaty „Wdrażanie nowych usług multimedialnych w telefonii mobilnej”. Zostały one przygotowane przez PTC na przykładzie testowanej obecnie w Warszawie TV mobilnej.

Operator sieci Era i Heyah jest jedną z największych polskich firm. Obecnie zatrudnia ponad 5300 pracowników i obsługuje 13 mln klientów zapewniając im dostęp do najnowszych technologii i produktów telekomunikacyjnych.

źródło : era

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress