Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

April 25, 2008

Nokia niezmiennie godna zaufania

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:19 pm

Nokia niezmiennie godna zaufania
Kwiecień 24, 2008

Złota i Kryształowa statuetka Trusted Brands dla marki Nokia

Warszawa, Polska - Marka Nokia została uhonorowana Złotym oraz Kryształowym Godłem w tegorocznej, VIII już edycji konkursu European Trusted Brands organizowanego przez wydawnictwo Reader’s Digest. Zarówno w Polsce, jak i Europie, marka Nokia odnotowuje zwycięstwa w kategorii “Telefon Komórkowy” od ośmiu lat, a więc od początku istnienia konkursu.

Ankieta przeprowadzona na potrzeby konkursu European Trusted Brands 2008 stanowi największe pod względem zasięgu badanie opinii konsumentów w Europie. W 16 krajach Europy respondenci oddali 287674 głosów wskazując 123125 marek. W Polsce wysłano 10 000 ankiet i przeanalizowano 1012 odpowiedzi.

W polskiej edycji badania Złote Godło i Złota Statuetka Marki Godnej Zaufania zostały przyznane marce Nokia na podstawie oceny ilościowej spontanicznych i niesugerowanych wyborów marki, w której decyduje procent oddanych głosów. Natomiast Kryształowe Godło i Kryształową Statuetkę Marki Godnej Zaufania Nokia otrzymła za najwyższą ocenę 4 kryteriów: Jakość, Wartość w stosunku do ceny, Silny wizerunek oraz Znajomość potrzeb klienta.

“To dla nas wielki zaszczyt, że Nokia niezmiennie od 2000 roku zdobywa nagrodę Trusted Brands, zarówno w Polsce i Europie. Jest to dla nas niezwykle cenne wyróżnienie, tym bardziej, że odzwierciedla opinie konsumentów. To oni wskazali markę Nokia jako tę, której ufają najbardziej. Chcemy wszystkim gorąco podziękować i jednocześnie zapewnić, że naszym priorytetem jest utrzymanie tego zaufania poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów Nokia” – powiedział Slavomír Vaškovič, szef marketingu Nokia na Polskę, Czechy i Słowację.

Uroczysta gala wręczenia nagród, prowadzona przez Paulinę Chylewską i Przemysława Babiarza, odbyła się 23 kwietnia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy Nokia odebrał Slavomír Vaškovič, szef marketingu Nokia na Polskę, Czechy i Słowację. Wydarzenie uświetnił recital Urszuli Dudziak.

O firmie Nokia
Nokia jest światowym liderem w dziedzinie mobilności, stojącym na czele przemian i rozwoju integrujących się branż internetu oraz telekomunikacji. Nokia oferuje szeroką gamę urządzeń mobilnych oraz usługi i oprogramowanie, które udostępniają użytkownikom muzykę, nawigację, wideo, telewizję, fotografię, gry i mobilne aplikacje biznesowe. Głównym obszarem dążeń firmy jest rozwijanie i wzrost usług internetowych dla indywidualnych użytkowników oraz rozwiązań i oprogramowania dla biznesu. Nokia oferuje także sprzęt, rozwiązania i usługi operatorom sieci telekomunikacyjnych poprzez Nokia Siemens Network.

źródło : nokia

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress