Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

April 25, 2008

Polska Telefonia Cyfrowa i Inteligo przygotują wspólną ofertę

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:15 pm

Polska Telefonia Cyfrowa i Inteligo przygotują wspólną ofertę

Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) podpisała z Inteligo Financial Services S.A. (IFS) umowę o współpracy w zakresie MVNO. Dzięki temu, jako operator wirtualny, Inteligo wkrótce zaoferuje klientom usługi telekomunikacyjne oparte o infrastrukturę sieci Era.

W ramach zawartej umowy wypracowany został rozbudowany model współpracy wykraczający poza dotychczas przyjęte rozwiązania. Pozwoli on wspólnie obu firmom na przygotowanie i wprowadzenie na rynek zupełnie nowej propozycji łączącej oferowane przez PTC usługi telekomunikacyjne i produkty finansowe dostarczane przez Inteligo.

„PTC zapewnia nam dostęp do szerokiego wachlarza usług telekomunikacyjnych, dzięki czemu będziemy w stanie skoncentrować się na szukaniu przewag konkurencyjnych w obszarze naszych kompetencji, a model współpracy, który przyjęliśmy gwarantuje pełne zaangażowanie obydwu organizacji w przygotowanie wspólnej oferty. Spodziewamy się pozyskać kilkaset tysięcy klientów w ciągu pierwszych trzech lat działalności.”– powiedział Jacek Komaracki, Prezes Inteligo Financial Services S.A. i dyrektor Centrum Bankowości Elektronicznej PKO Banku Polskiego SA.

„Inteligo to dla nas bardzo cenny partner dysponujący dostępem do kilkumilionowej grupy klientów poprzez kanał internetowy oraz szeroką siecią dystrybucji w postaci oddziałów i agencji banku. Jest to już nasza trzecia umowa z firmami chcącymi świadczyć usługi jako tzw. wirtualni operatorzy MVNO. Wierzę, że doświadczenie IFS w zakresie nowoczesnych usług finansowych, w połączeniu z zaawansowaną technologią i posiadaną przez PTC infrastrukturą, pozwoli nam skonstruować atrakcyjną ofertę.” – powiedział dr Klaus Hartmann, Prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah jest jedną z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce oferujących usługi telefonii mobilnej i stacjonarnej, a także mobilny i stacjonarny dostęp do szerokopasmowego Internetu. W oparciu o infrastrukturę PTC wirtualni operatorzy otrzymują możliwość objęcia swoim zasięgiem ponad 96% procent powierzchni Polski i ponad 99% jej mieszkańców.

źródło : era

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress