Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

June 16, 2008

Samsung J700 - nowy stylowy slider

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:23 am

Samsung J700 - nowy stylowy slider

J700 to nowy telefon komórkowy Samsung, którego elegancki, choć prosty design skuszą użytkownika poszukującego urządzenia nieskomplikowanego w obsłudze i niezawodnego, ale jednocześnie ładnego. Takiego, z którym można poczuć się… po prostu modnie!

Ten nowy slider o wymiarach 99,5×48x14,8 mm został zaprojektowany tak, by zachować jak najbardziej uniwersalny charakter: z jednej strony prostota kształtów i oszczędność formy może budzić skojarzenia z męskim, wręcz biznesowym urządzeniem, z drugiej - przykuwająca uwagę połyskująca, prawie lustrzana obudowa telefonu nadaje mu nieco kobiecego szyku. Dzięki temu śmiało można powiedzieć, iż J700 to urządzenie dla każdego.

Po rozsunięciu klawiatury ukazuje się wygodny,dwucalowy wyświetlacz o 65k kolorów. J700 został wyposażony w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym telefon zachowuje swój uniwersalny charakter, jednocześnie nie tracąc nic ze swojej prostoty i wygody użytkowania. Znajdziemy tu m.in. aparat fotograficzny 1,3 Mpix z 4-krotnym zoomem cyfrowym, kamerę wideo umożliwiającą nagrywanie filmów max. do 1 godziny długości czy odtwarzacz MP3, pozwalający na słuchanie utworów zapisanych w formatach MP3, AAC, AAC+ oraz MIDI. Dzięki wbudowanemu radiu FM w każdym momencie można przełączyć się na swoje ulubione stacje muzyczne lub też posłuchać serwisów informacyjnych.

Samsung J700 to również dostęp do poczty elektronicznej, sieci WAP i możliwość wysyłania wiadomości MMS. Dane pobrane z wykorzystaniem technologii EDGE można zapisać we wbudowanej pamięci 12 MB lub na karcie pamięci microSD. Komunikacja USB ułatwia szybkie przeniesienie plików z komputera na telefon lub odwrotnie, natomiast Bluetooth 2.0 pozwoli na bezprzewodowe połączenie się ze słuchawkami stereo, dzięki czemu słuchanie muzyki staje się jeszcze przyjemniejsze, lub też innymi urządzeniami biurowymi.

By ułatwić codzienną organizację, Samsung J700 został wyposażony w narzędzia służące zarządzaniu informacjami osobistymi takie jak kalendarz, budzik, kalkulator, listy rzeczy do wykonania oraz książka telefoniczna na 1000 wpisów.

W J700 nie zabrakło funkcji Mobile Tracker i wiadomości alarmowych, dostępnych jedynie w telefonach Samsung. Dzięki Mobile Tracker łatwiejsze staje się zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu, natomiast funkcja wiadomości alarmowych to dodatkowa ochrona użytkownika – dzięki niej, w sytuacjach awaryjnych, telefon wysyła wiadomość SMS do wcześniej określonego odbiorcy.

Telefon J700 dostępny jest w sprzedaży od 18 lutego br. w pięciu wersjach kolorystycznych.
Detaliczna cena sugerowana: 549 zł

Specyfikacja SGH-J700

• waga 92g
• wymiary 99,5×48x14,8 mm
• czas rozmów/czuwania 5,5/300h
• wyświetlacz: rozdzielczość 128×160, liczba kolorów 65 536
• aparat fotograficzny 1,3 Megapiksela z funkcją nagrywania wideo
• zoom cyfrowy x4
• WAP 2.0
• transmisja danych GPRS, EDGE, Bluetooth, USB
• pliki audio: MP3, AAC, AAC+, MIDI
• pliki graficzne: jpeg, agif, wbmp, png
• przeglądarka plików biurowych
• całkowita pamięć 12 MB
• tryb offline, funkcja pracy bez karty SIM

żródło : samsnung

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress