Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

June 16, 2008

Samsung M110 - telefon do zadań specjalnych

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:23 am

Samsung M110 - telefon do zadań specjalnych

Samsung M110 - telefon do zadań specjalnych

17/03/2008 1431

Nowy model telefonu komórkowego Samsung M110 z pozoru nie przykuwa uwagi niczym szczególnym – standardowa jednobryłowa obudowa, nieciekawe kolory, podstawowy zestaw funkcji…Jednak M110 cechuje coś, czego mogą mu pozazdrościć inne multimedialne urządzenia – wytrzymałość i trwałość. Jest to bowiem telefon do zadań specjalnych.

Wykonany z materiału przypominającego połączenie gumy i plastiku, budzi skojarzenia nieco wojskowe – co podkreślone zostało oliwkowozielonym kolorem obudowy. Choć telefon nie zachęca do codziennego użytkowania, to jednak nie uroda stanowi jego główny atut. M110 został stworzony, by radzić sobie z warunkami specjalnymi- takimi jak wilgoć, piasek, kurz czy uderzenia. Bez szwanku przetrwa upadek z niewielkiej wysokości na twardą powierzchnię, wstrząsy czy zachlapania. Dlatego własnie doskonale sprawdzi się jako dodatkowy telefon, który warto zabrać pod namiot, w długą podróż czy w góry – wszędzie tam, gdzie podstawową funkcją, jaką musi spełnić telefon jest zapewnienie sprawnej komunikacji i wytrzymałość.. na przykład na deszcz.
M110 waży jedynie 95g, a zatem nie będzie także stanowił zbędnego bagażu w kieszeni. Jego kolejną zaletą jest bardzo dobra bateria (1000mAh), która pozwala na nawet 8 godzin rozmów.

1,5-calowy CSTN ekran telefonu pokryty jest specjalną powłoką, która stanowi dodatkową ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami. Model 110 posiada radio FM, aparat fotograficzny VGA z lampką oraz charakterytyczne dla telefonów Samsung funkcje Mobile Tracker oraz SOS Messaging. Technologia GPRS oraz WAP 2.0 zapewniają łączność z Internetem, a dzięki Bluetooth 1.2 możliwe jest prowadzenie rozmów przy użyciu bezprzewodowych słuchawek, na przykład, gdy telefon pozostaje przypięty do karabińczyka, jaki dla wygody noszenia dołączony został do pakietu z telefonem.

Specyfikacja SGH-M110

waga 95g
wymiary 109×48x17,9 mm
czas rozmów/czuwania 8/400h
wyświetlacz: rozdzielczość 128×128, liczba kolorów 65k
aparat fotograficzny VGA
WAP 2.0
transmisja danych GPRS, Bluetooth
radio FM
SMS/MMS/EMS
całkowita pamięć 2MB

* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress