Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

June 26, 2008

120 zł bonusu na 2 lata, na nowym starterze PLAY

Filed under: Uncategorized — karol @ 6:08 pm

120 zł bonusu na 2 lata, na nowym starterze PLAY

Z dniem 24 czerwca multimedialny operator PLAY wprowadza na rynek dedykowaną dla wszystkich użytkowników zainteresowanych ofertą PLAY, promocję Starter Nowy Play Na Kartę 3 zł, w ramach której dostępny będzie nowy starter o wartości 3 PLN. Produkt ten nie jest przeznaczony na sprzedaż i będzie można go otrzymać podczas akcji samplingowych prowadzonych na terenie całego kraju.

W ramach oferty Starter Nowy Play na Kartę użytkownik będzie miał do wykorzystania na start 3 PLN, zachowując 7 dni ważności na połączenia wychodzące oraz 14 dni na połączenia przychodzące.

Dodatkowo w ramach promocji Startera Nowy Play na Kartę 3 PLN dostępna będzie usługa Bonus 120. Każdy użytkownik zestawu startowego Starter Nowy Play na Kartę 3 zł może aktywować usługę Bonus 120 w okresie od 24 czerwca do 24 lipca.

W ramach powyższej usługi użytkownik będzie otrzymywał co miesiąc od dnia aktywacji do 1 sierpnia 2010 roku, promocyjny pakiet złotówek w wysokości 5 PLN brutto do wykorzystania na dowolne usługi. Warunkiem do otrzymania pakietu jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące.

Aby aktywować usługę Bonus 120 należy wykonać jedną z poniższych czynności :

Wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*1#,
Wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji Usługi wybrać odpowiednią opcję
Załogować się na stronie https://obsługaonline.playmobile.pl/ i wybrać odpowiednią opcję w zakładce usługi
Status usługi Bonus 120 można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*2#

Oferta Promocyjna „Starter Nowy Play na Kartę 3 zł” obowiązuje od 24 czerwca 2008r. do odwołania.

Szczegóły dotyczące najnowszej propozycji sieci PLAY znajdują się w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej www.playmobile.pl

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress