Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

June 30, 2008

3 profile taryfowe i wakacje abonamentowe w PLAY

Filed under: Uncategorized — karol @ 5:49 pm

3 profile taryfowe i wakacje abonamentowe w PLAY

1 lipca PLAY wprowadza ponownie do oferty taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 oraz obniża ceny wybranych abonamentów do końca roku, dla nowych klientów.

W nowej ofercie PLAY każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Operator sprofilował swoją ofertę w 3 podstawowe grupy:

SMS-uj i rozmawiaj - taryfa Play Abonament 40 dla klientów, którzy dużo rozmawiają i często SMS-ują
Największe Pakiety Minut - taryfy Nowy Play Abonament dla tych, którzy dużo rozmawiają
Wielkie Pakiety Złotówek - taryfy Play Abonament 50 i Play Abonament 70 dla tych, którzy sami chcą zdecydować na co przeznaczą złotówki z abonamentu.
W ramach wakacyjnych promocji nowi klienci wybierający taryfę Play Abonament 40 do końca roku zapłacą za abonament miesięcznie tylko 1 zł. W taryfach Nowy Play Abonament 30. Nowy Play Abonament 50 i Nowy Play Abonament 65 klienci zostaną zwolnieni z opłat abonamentowych do końca roku.

Taryfy Play Aboanament 50 i Play Abonament 70 to jedne z najlepszych taryf na polskim rynku, potwierdza to roczny raport UKE, niezależni eksperci i rankingi publikowane przez prasę branżową. W ramach taryfy klienci otrzymają dodatkowe pakiety złotówek, dla Play Abonament 50 - 20 zł, dla Play Abonament 70 - 30 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz na transmisję danych. Klienci korzystający z tych taryf korzystają z darmowego dostępu do usługi „Zbieraj Minuty”, dzięki której za każde 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci PLAY klient trzymuje jedną minutę do wykorzystania do wszystkich krajowych sieci. Obie taryfy proponują klientom jedną płaską stawkę za minutę 49 groszy, SMSa 15 groszy i MMSa 15 groszy.

ŻRÓDŁO : PLAY

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress