Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

July 10, 2008

Coraz szersza sieć sprzedaży starterów i doładowań MOBILKING

Filed under: Uncategorized — karol @ 6:32 am

Coraz szersza sieć sprzedaży starterów i doładowań MOBILKING

Od wakacji jeszcze łatwiej kupić i doładować karty największego operatora dla prawdziwych facetów.

Liczba punktów handlowych, w których obecna jest marka MOBILKING, powiększyła się znacząco. W lipcu do 17 tysięcy punktów handlowych sieci Kolporter trafiła gazetka „Świat komórek” dostępna wraz ze starterem MOBILKING.

Cała sieć sprzedaży MOBILKING liczy już łącznie 30 tysięcy punktów oferujących zestawy startowe oraz ponad 40 tysięcy punktów, w których można doładować konto. Dzięki rozszerzeniu współpracy z firmą Kolporter Service docierają one teraz także do wielu kiosków, w których MOBILKING nie był do tej pory obecny.

Nową formą dystrybucji starterów będzie wydana przez Kolporter Service gazetka „Świat komórek”, w której znajdą się wszelkie aktualne informacje o ofercie MOBILKING, starter z gadżetami oraz duży plakat dla prawdziwych facetów. 60 000 egzemplarzy „Świata komórek” trafi do punktów sprzedaży Kolportera i niezależnych kiosków w całej Polsce. Gazetka jest sprzedawana w cenie jednego startera – 20 zł za sztukę. W ramach ostatniej akcji MOCNY PREZENT oznacza to 70 minut lub 233 SMS-y do wszystkich sieci.

Lista punktów oferujących startery i doładowania MOBILKING dynamicznie się powiększa. Bliska współpraca z Kolporter Service, największym w Polsce dystrybutorem kart prepaidowych, jest tego najlepszym przykładem. MOBILKING jest także obecny w sieciach Żabka i Auchan, sklepach z telefonami komórkowymi TeleTorium i Connex oraz wybranych kioskach. Dzięki szerokiej dystrybucji z łatwością można znaleźć starter MOBILKING, a klienci operatora bez trudu doładuje swoje telefony.

Więcej informacji na www.mobilking.pl/ceny.html.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress