Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

July 10, 2008

MOBILKING największym nowym operatorem komórkowym

Filed under: Uncategorized — karol @ 6:32 am

MOBILKING największym nowym operatorem komórkowym

Wielki sukces nowego operatora – 45 000 aktywnych klientów w trzy miesiące od wejścia marki na rynek.

Starannie wybrana grupa docelowa, świetna kampania reklamowa, męskie gadżety, dużo dobrej rozrywki i sportu oraz proste zasady – to podstawy oferty MOBILKING. Te atuty i jedne z najniższych stawek do wszystkich sieci przekonały do siebie Polaków.

MOBILKING szybko uzyskał status największego i najbardziej znanego operatora wirtualnego (z ang. MVNO) w Polsce. Aktualnie MOBILKING zajmuje miejsce zaraz za czterema dużymi operatorami, dynamicznie wzmacniając swoją pozycję.

Celem firmy jest zdobycie 200 tys. klientów do końca 2008 roku. Pomoże w tym pierwsza duża akcja promocyjna związana z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej: dzięki specjalnemu serwisowi zarówno dotychczasowi i nowi klienci MOBILKING otrzymają wyniki wszystkich meczów EURO za darmo. Mocniejsze zaangażowanie w sportowe emocje to także konkurs FUTBOLMANIA i sponsoring Speedway Ekstraligi Żużlowej.

“Jesteśmy dumni, że MOBILKING w tak krótkim czasie zdobył zaufanie prawdziwych mężczyzn. Nasz sukces to dowód na to, że wirtualny operator może wejść na rynek w wielkim stylu, mieć duże plany i skutecznie je realizować. 45 000 klientów to dopiero początek, do końca roku będzie nas dużo więcej.” – mówi Tomasz Rudnicki, Dyrektor Zarządzający MOBILKING.

Oprócz świetnie dopasowanej oferty kluczową role odegrała szeroka sieć sprzedaży. Startery i doładowania MOBILKING są dostępne w punktach obsługiwanych przez Kolporter, Lekkerland, TeleTorium, Connex oraz w sklepach sieci Żabka i Auchan. Liczba miejsc oferujących doładowania w całej Polsce ciągle rośnie i osiągnęła 40 000; zestawy startowe można kupić w ponad 25 000 punktów sprzedaży.

MOBILKING skoncentrował się na dostarczeniu jak najlepszej oferty dla mężczyzn, w czym od razu zdobył przewagę nad innymi graczami. MOBILKING, oferując proste i jasne zasady, niskie stawki do każdej sieci oraz sporą dawkę sportu i mocnej rozrywki jest w swojej grupie bezkonkurencyjny.

więcej na stronie mobilking

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress