Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

July 10, 2008

MOBILKING usługa WAP tańsza w roamingu na całym świecie

Filed under: Uncategorized — karol @ 6:32 am

MOBILKING usługa WAP tańsza w roamingu na całym świecie

Dużo sportu, konkursy i rozrywka dla prawdziwych facetów na WAP-ie od teraz prawie 20% taniej za granicą.

Jadąc na wakacje prawdziwi faceci nie muszą już rezygnować ze swoich ulubionych rozrywek. MOBILKING obniżył ceny za korzystanie z usługi WAP. Transmisja danych w¦kanale WAP w roamingu kosztuje teraz 6 zł (wcześniej 18 zł) na całym świecie. Do tego mniejsze jednostki naliczania, przez co ściąganie mobilnych treści i dostęp do serwisów mobilnych są znacznie tańsze.

Serwis wap.sportrelax.pl sprosta wymaganiom każdego prawdziwego faceta, także na zagranicznych wakacjach. Duża dawka najnowszych informacji i wyników sportowych, dostęp do specjalnych ofert i promocji oraz prawdziwie męska rozrywka. Poza obniżeniem cen MOBILKING wprowadził również naliczanie w pakietach po 100 kB (wcześniej 250 kB), co pozwala oszczędzić pieniądze i ściągnąć więcej różnych treści za mniejszą cenę.

To tylko niektóre ze zmian, jakie MOBILKING wprowadził dla swoich klientów na wakacje. Wcześniej operator przygotował wspaniały prezent dla wszystkich kibiców: darmowy serwis z wynikami meczów rozgrywanych w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Ciągle trwa także konkurs FUTBOLMANIA z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów piłki nożnej.

Więcej informacji o cenach na www.mobilking.pl/ceny.html.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress