Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 6, 2008

Nowy telefon KF600 - inteligentnie odczyta Twoje intencje!

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:24 pm

Nowy telefon KF600 - inteligentnie odczyta Twoje intencje!

Zawsze chciałeś/aś mieć inteligentnego przyjaciela, który czyta w myślach,
a nawet więcej… myśli za Ciebie. Nie musisz przy nim zmieniać swoich stałych nawyków, bo ma doskonałą intuicję i wyczucie… Zapytasz - gdzie go znaleźć?

Nie będzie to trudne! Już z początkiem kwietnia inteligentny telefon LG KF600 zawita do Polski i w pełni dostosuje się do Ciebie, a nie Ty do niego.

W telefonie LG KF600 zastosowano niespotykane dotąd rozwiązanie - dwa wyświetlacze, z których mniejszy to InteractPad™ - panel dotykowy, będący zarazem „nawigatorem” telefonu.

To właśnie InteractPad™ stanowi w dużej mierze o inteligencji telefonu, gdyż wyświetlane są na nim interaktywne przyciski menu, które użytkownik może przypisywać dowolnym funkcjom oraz ustawiać w dowolnej kolejności niczym klocki Lego. Dzięki temu InteractPad™ pozwala na dopasowanie telefonu do potrzeb użytkownika, podążając za jego myślami i przyzwyczajeniami, odgadując jego intencje i dostosowując się do właściciela.

InteractPad™ upraszcza i ułatwia użytkownikowi nawigację po zaawansowanych funkcjach, minimalizując konieczność wyszukiwania odpowiednich zakładek w menu. Jest to o wiele prostsze niż nawigacja za pomocą klawiszy i eliminuje konieczność zapamiętywania znaczenia poszczególnych przycisków.

InteractPad™ doskonale sprawdza się w obsłudze multimediów - odtwarzacza audio i wideo, aparatu fotograficznego (3 megapiksele) czy kamery wideo. Uruchamiając daną funkcję (np. aparat) na mniejszym wyświetlaczu pokazują się dedykowane przyciski, które służą do jej obsługi.

Dodatkowe ułatwienie zapewniają reakcje dźwiękowe, wizualne i dotykowe interfejsu InteractPad™. Naciśnięty wirtualny przycisk staje się większy, a telefon delikatnie wibruje i wydaje krótki dźwięk.

LG KF600 to model, który na nowo definiuje pojęcie wygody i intuicyjnego korzystania z telefonu.

Inspiracja artysty - Keitha Haringa

Rozwinięta intuicyjność obsługi w KF600 to nie wszystko! Telefon można personalizować tak, że dostosuje się nawet do Twojego gustu artystycznego.
W tym celu LG przygotowało 8 dynamicznych i zabawnych motywów graficznych (tzw. themes) inspirowanych dziełami znanego artysty Keitha Haringa, dzięki czemu telefon ma własną osobowość i zyskuje niepowtarzalny charakter, jakiego nie ma żaden inny.

Motywy graficzne wpływają na wszystkie aspekty telefonu LG KF600, włącznie z nawigacyjnym InteractPad™. Oznacza to, że gdy użytkownik wybiera główny motyw np. Aquarium, to odpowiednio zmienia się grafika aplikacji, menu, ikon i tapet w całym telefonie.

„Wprowadzając do Polski telefon LG KF600 chcemy pokazać, że zaawansowana technologia może iść w parze z wyjątkową wygodą i komfortem użytkowania. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu LG – InteractPad – to telefon odczytuje intencje swojego właściciela i dostosowuje się do jego potrzeb i przyzwyczajeń, a nie odwrotnie.
Na tym właśnie polega inteligencja nowych technologii”. - mówi Grzegorz Kania, Dyrektor ds. Sprzedaży GSM w LG Electronics Polska.

Multimedia w komplecie

LG KF600 wyposażono we wszechstronne funkcje multimedialne, takie jak aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, odtwarzacz MP3, kamerę wideo, radio FM, dyktafon, Bluetooth i inne.

Telefon umożliwia także dostęp do Internetu oraz skrzynki e-mail.

Doceniony za design

Jego ergonomiczny kształt idealnie współgra z eleganckim, błyszczącym wykończeniem, o czym świadczy fakt, iż telefon jest tegorocznym zdobywcą nagrody 2008 iF product design award za swój unikalny design.

żródło : lg

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress