Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 6, 2008

Telefon KM500 - muzyczne Party!

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:24 pm

Telefon KM500 - muzyczne Party!

Wraz z początkiem wiosny LG zadbało, aby fani muzyki na całym świecie mogli cieszyć się z nią nie tylko w pojedynkę, ale także z przyjaciółmi - dzięki najnowszemu muzycznemu telefonowi KM500!

Firma LG, światowy innowator w komunikacji mobilnej, wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy muzyczny model – LG KM500. Jest to pierwszy model na rynku który umożliwia słuchanie muzyki przez słuchawki aż 4 osobom równocześnie!

Jak to możliwe?
Telefon LG KM500 ma unikalną funkcję, która pozwala na słuchanie muzyki razem z przyjaciółmi za pomocą słuchawek. Dwie osoby mogą uzyskać dostęp do muzyki dzięki radiowej transmisji BluetoothTM, a kolejne dwie - podłączyć się do telefonu przewodowo. Dzięki temu z jednego telefonu muzyki mogą słuchać przez słuchawki aż cztery osoby jednocześnie!

Wrażenie dźwięku przestrzennego
LG KM500 dostarcza także zupełnie nowych wrażeń muzycznych poprzez innowacyjny system dźwięku przestrzennego XD Sound Engine. Funkcja ta sprawia, że muzyka nabiera ciekawszego, bardziej dynamicznego brzmienia.

Wielu użytkowników doceni także zalety zastosowanego w KM500 standardowego gniazda audio jack 3,5 mm. Dzięki temu rozwiązaniu możemy do telefonu podłączyć bezpośrednio swoje ulubione słuchawki przewodowe.

LG KM500 posiada także slot kart MicroSD, dzięki czemu można łatwo zwiększyć pojemność archiwum multimediów.
W zestawie z telefonem znajduje się karta pamięci o pojemności 1 GB.

Telefon LG KM500 będzie dostępny w Polsce od kwietnia br. Jego orientacyjna cena detaliczna to 999 PLN.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress