Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 29, 2008

100 tysięczny klient MOBILKING jedzie obejrzeć „Barçe” na Camp Nou

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:57 pm

100 tysięczny klient MOBILKING jedzie obejrzeć „Barçe” na Camp Nou

Ryszard z Żor dokonał szczęśliwej, 100 tysięcznej aktywacji karty MOBILKING. Z tej okazji operator przygotował dla swojego rekordowego klienta specjalny prezent: z najlepszym kumplem pojedzie zobaczyć starcie FC Barcelona - Atletico Madrid na mieszczący blisko 100 tysięcy widzów stadion Camp Nou w Barcelonie.

Konkurs na 100 tysięcznego klienta został ogłoszony przez MOBILKING na początku sierpnia br. Doskonałe wyniki sprzedaży (1000 aktywowanych kart SIM dziennie) dawały pewność, że operator swojego rekordowego klienta zdobędzie w przeciągu następnych 4 tygodni. 29 sierpnia 2008 r. została dokonana 100 tysięczna aktywacja, a użytkownik wykonał swoje pierwsze połączenie.

„Kupiłem starter MOBILKING w Zabrzu. Skończyła mi się karta Orange i zmieniłem operatora. Podobały mi się reklamy a przekonała mnie prosta oferta i niskie ceny. Kupując starter nigdy nie spodziewałbym się, że zadzwoni do mnie MOBILKING i powie, że zabiera mnie i mojego kumpla na mecz „Barcy”! W życiu nie wyobraziłbym sobie lepszej niespodzianki” – mówi Ryszard z Żor, szczęśliwy 100 tysięczny klient MOBILKING.

„Zadzwoniliśmy do Ryśka, kiedy dział techniczny potwierdził aktywację 100 tysięcznej karty SIM i wykonanie pierwszego połączenia. Okazało się, że jest fanem wędkowania i piłki nożnej. Facet tyra dziesięć godzin dziennie i nigdy jeszcze nie był w Hiszpanii. Do Barcelony poleci samolotem z najlepszym kumplem 5 października, gdzie nie tylko obejrzy mecz, ale również pozna piękną stolicę Katalonii. Rozmawiałem ze zwycięzcą i mogę potwierdzić, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.” – dodaje Sebastian Tołwiński, PR Manager MOBILKING.

MOBILKING pozyskał swojego 100 tysięcznego klienta po 6 miesiącach działalności i jest obecnie największym Polskim MVNO. Na wzrost dynamiki sprzedaży miały wpływ niskie ceny, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz wyjątkowa promocja MOCNY PREZENT – darmowe minuty na połączenia lub SMSy dla obecnych i nowych klientów. Zainteresowanie promocją przekonało MOBILKING do przedłużenia akcji MOCNY PREZENT do końca września br.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress