Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 29, 2008

Jedyny Taki Mix na rynku – nowe taryfy w MixPlusie

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:01 pm

Jedyny Taki Mix na rynku – nowe taryfy w MixPlusie

Nowa oferta taryfowa z możliwością wcześniejszej wymiany telefonu, stawką za minutę do wszystkich sieci już od 40 groszy, bezpłatnymi upominkami co miesiąc i pakietami obniżającymi koszty oraz najnowszymi multimedialnymi telefonami już od 1 zł i dostępem do setek tysięcy plików muzycznych Muzodajni - wszystko to już od 6 października br. w nowej ofercie MixPlusa Jedyny Taki Mix.

Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy chcą kontrolować własne wydatki, są zainteresowani posiadaniem multimedialnego telefonu za 1zł w atrakcyjnej ofercie taryfowej lub możliwością szybszej wymiany posiadanego telefonu na nowy.

Dzięki mechanizmowi zobowiązania na liczbę doładowań (a nie na miesiące) klienci korzystający z oferty MixPlus mogą otrzymać nowy telefon już w pierwszym miesiącu od aktywacji, co jest wyróżnikiem oferty MixPlus wśród innych produktów mix na rynku.

Stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci kosztuje w nowej ofercie tylko 40 groszy (w ramach jedynego na rynku pakietu 25 minut Tanich Rozmów do Wszystkich za 10 zł), dodatkowo zupełnie bezpłatnie otrzymać można upominki: 50 SMS do Wszystkich lub do 150 SMS do Plus co miesiąc. Wśród zestawu pakietów i usług obniżających koszty dostępne są m.in. nielimitowane rozmowy i SMS-y z Wybranym Numerem w Sieci Plus za jedyne 10 zł. Ponadto tylko w ofercie MusicPack w MixPlusie do ściągnięcia co miesiąc 25, 100 lub 250 utworów z Muzodajni w ramach doładowania.

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych użytkowników MixPlus oraz dla użytkowników Simplus.

Wprowadzeniu oferty będzie towarzyszyć kampania reklamowa w TV, radiu, prasie i Internecie oraz materiały POS – w komunikacji wykorzystujemy charakterystyczne kukiełki: M, I, X, odpowiadające nazwie MIX, które specyficznym głosem, nieco nieporadnie, jakby bez przygotowania wypowiadają swoje kwestie i wygłaszają apele – decydując tym samym o uroku, zabawnym charakterze i skuteczności reklamy. Materiały do kampanii przygotowały agencje: PZL, Opus-B i MRM, a za zakup mediów odpowiedzialny jest Universal McCann.

MixPlus to możliwość zakupienia atrakcyjnych multimedialnych telefonów za 1 zł w zamian za zobowiązanie na wykonanie pewnej liczby zasileń (24, 30, 36 lub 42) metodami dostępnymi dla telefonów na kartę, wybraną kwotą minimalną (30 zł, 50 zł, 80 zł – w ofercie podstawowej – głosowej; 40 zł, 60 zł, 100 zł – w ofercie wzbogaconej o możliwość ściągania utworów muzycznych – MusicPack). Mechanika taka pozwala kontrolować koszty i używać telefonu tak, jak w ofercie na kartę bez konieczności związywania się długoterminowym kontraktem – a jednocześnie cieszyć się przywilejami klienta abonamentowego.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress