Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 29, 2008

Kalendarz MOBILKING dla PRAWDZIWYCH FACETÓW

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:58 pm

Kalendarz MOBILKING dla PRAWDZIWYCH FACETÓW

Każdy użytkownik MOBILKING może otrzymać fantastyczny i unikalny kalendarz na 2009 i ostatni kwartał 2008 roku

MOBILKING przygotował gorącą niespodziankę dla swoich klientów: wyjątkowy, ścienny (lub łóźkowy) kalendarz, który obejmuje aż 15 miesięcy. Kalendarz MOBILKING przedstawia dwa największe obiekty pożądania Prawdziwych Facetów. Zmysłowe połączenie super samochodów i pięknych dziewczyn przypadnie do gustu każdemu prawdziwemu mężczyźnie.

Prawdziwie męski kalendarz MOBILKING otrzyma każdy, kto po 1 października br. za 20 zł kupi pakiet startowy operatora w kioskach sieci Kolporter oraz w wybranych kioskach Ruchu, w punktach Totolotka i sklepach sieci Żabka. MOBILKING nigdy nie zapomina także o swoich obecnych klientach. Wszyscy, którzy kupili starter przed 1 października będą mogli zamówić kalendarz po uprzednim, jednorazowym doładowaniu konta za co najmniej 20 zł, kontaktując się z Biurem Obsługi (tel. 1234 z telefonu MOBILKING) lub wypełniając formularz na stronie internetowej www.mobilking.pl/kalendarz Na tej stronie można także obejrzeć kalendarz w całości.

„MOBILKING w swojej ofercie stawia na przejrzyste taryfy bez ukrytych kosztów, dlatego też Kobiety w naszym kalendarzu prezentują naturalne piękno, bez retuszu i obróbki w programach graficznych. W odróżnieniu od naszej konkurencji oferta MOBILKING jest bezwarunkowo prawdziwie atrakcyjna” – powiedział Sebastian Tołwiński, PR Manager w MOBILKING.

Kalendarz przedstawia wspaniałe Kobiety i samochody wyścigowe, które są marzeniem większości mężczyzn. Te super szybkie cacuszka nie są ani zużyte, ani przechodzone i na ogół znajdują się w rękach tylko jednego właściciela. Mają opływowe kształty i zostały wyposażone w pełnowymiarowe poduszki powietrzne. Zdjęcia pięknych, nieretuszowanych w programach graficznych kobiet na tle super samochodów, zawładną sercem każdego faceta.

„Zapewniam, że w odróżnieniu od wakacyjnych zdjęć Edyty Herbuś w prasie kolorowej, wszystkie Kobiety przedstawione w kalendarzu MOBILKING posiadają pępki.” – dodaje Sebastian Tołwiński.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress