Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 29, 2008

Obstawiaj wyniki meczów z MOBILKING i Totolotkiem

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:59 pm

Obstawiaj wyniki meczów z MOBILKING i Totolotkiem

Prawdziwi Faceci będą mogli trafniej obstawiać wyniki meczów i częściej wygrywać atrakcyjne nagrody we wspólnych konkursach Totolotka i MOBILKING

Startery MOBILKING i doładowania w kolekturach Totolotka na terenie całego kraju. Wsparcie Ligi Mixu, logo operatora na kuponach z zakładami, informacje o ofercie organizatora sportowych zakładów bukmacherskich na WAP i w telefonach MOBILKING. To kilka z wielu korzyści płynących z nawiązanej na początku września 2008 r. współpracy pomiędzy MOBILKING i Totolotek S.A.

Od października br. startery i doładowania MOBILKING można kupić w ponad 500 punktach sprzedaży Totolotka na terenie całej Polski. W każdym z nich klienci będą mogli znaleźć plakaty, ulotki i inne materiały z informacjami o operatorze dla Prawdziwych Facetów. Ponadto MOBILKING został oficjalnym partnerem Ligi Mixu – programu lojalnościowego prowadzonego przez Totolotek, w którym główną nagrodą jest 14 dwuosobowych wyjazdów na mecze AC Milan na San Siro. Edycja, w ramach której można wygrać wyjazd na mecz AC Milan potrwa do 30 grudnia br. W ramach wsparcia Ligi Mixu informacje o MOBILKING ukazują się na stronie WWW Totolotka oraz na 2 mln kuponów, które co miesiąc sprzedawane są w kolekturach. Operator dla Prawdziwych Facetów jest również partnerem cyklicznego konkursu „Wygrana Tygodnia”.

„Totolotek jest dla nas oczywistym wyborem. Każdy facet lubi oglądać mecze i prognozować ich rezultaty. Wielu naszych klientów obstawia wyniki w zakładach sportowych. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Totolotkiem, aby każdy kibic zawsze miał w swoim telefonie pełną informację o zakładach sportowych oraz dostęp do porad specjalistów. Dzięki temu będzie mógł trafniej obstawiać i częściej wygrywać.” – mówi Sebastian Tołwiński, PR Manager MOBILKING.

Wszelkie informacje na temat oferty, dostępnych zakładów w Totolotku oraz wyników spotkań piłkarskich można znaleźć w telefonach sieci MOBILKING na wap.sportrelax.pl i w zakładce Sport+Relax. Do użytkowników operatora będą też trafiać, poprzez wiadomości tekstowe, aktualne informacje na temat oferty i promocji Totolotka. W planach jest również niezwykle ciekawa gra SMSowa, która zostanie przygotowana specjalnie dla miłośników zakładów bukmacherskich.

MOBILKING – jedna, niska cena do wszystkich bez ukrytych opłat.

Więcej o informacji na www.mobilking.pl

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress