Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 29, 2008

Ryszard Siedlecki z Żor jest 100 tysięcznym klientem MOBILKING i jedzie wraz z bratem na mecz Barçy rozgrywany na legendarnym Camp Nou.

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:58 pm

Ryszard Siedlecki z Żor jest 100 tysięcznym klientem MOBILKING i jedzie wraz z bratem na mecz Barçy rozgrywany na legendarnym Camp Nou.

Prawdziwi faceci jadą do mekki futbolu na słynny, mieszczący 100 tysięcy widzów, stadion FC Barcelony obejrzeć mecz na szczycie Primera Division

W piątek, 26 września MOBILKING odwiedził warsztat samochodowy Pana Ryszarda Siedleckiego w Jaworznie koło Katowic, aby oficjalnie wręczyć mu nagrodę w postaci biletu na mecz FC Barcelona z Atletico Madrid. Pan Ryszard wybierze się do Barcelony wraz z bratem już 4 października br. i jeszcze tego samego dnia obejrzą jedną z najlepszych drużyn na świecie na legendarnym stadionie Camp Nou.

MOBILKING ogłosił ufundowanie nagrody dla 100 tysięcznego klienta jeszcze w lipcu br. Pod koniec sierpnia okazało się, że 100 tysięczną kartę operatora aktywował Ryszard Siedlecki z Żor. Kartę MOBILKING nabył w sklepie Żabka w Zabrzu podczas odwiedzin u brata. Nie wiedział wtedy o konkursie, ani o możliwości wyjazdu na mecz do Barcelony. Na co dzień jest mechanikiem samochodowym i pracuje wraz z bratem w warsztacie w Jaworznie. Wiadomość o nagrodzie MOBILKING kompletnie go zaskoczyła. Jest oddanym fanem Górnika Zabrze, a w Lidze Mistrzów kibicuje właśnie FC Barcelonie.

„Jeszcze nigdy niczego w życiu nie wygrałem. Od lat gram w lotka i nic. A tu taka niespodzianka. Ledwie kupiłem kartę MOBILKING, a parę godzin później otrzymuje telefon, że jadę do Barcelony i to na mecz FC Barcelona, którą do tej pory mogłem oglądać tylko w telewizji. Jestem niezmiernie szczęśliwy. Do Hiszpanii jadę z bratem. To nie tylko moja rodzina, ale i najlepszy kumpel. Na pewno będziemy się dobrze bawić” – mówi Ryszard Siedlecki.

Ryszard Siedlecki wraz z bratem spędzi w Barcelonie dwa dni. Wylot jest zaplanowany na 4 października w sobotę, a przylot z powrotem do Polski w poniedziałek 6 października. MOBILKING swojemu rekordowemu klientowi prezentuje przelot w obie strony liniami lotniczymi, zakwaterowanie w czterogwiazdkowych hotelu tuż nad morzem oraz bilety na mecz FC Barcelony.

„MOBILKING traktuje swoich klientów wyjątkowo. Który operator oprócz nas daje możliwość swoim użytkownikom wyjazdu z kumplami na taki mecz jak FC Barcelony na Camp Nou? Nie mamimy pustymi sloganami bez pokrycia. Jeśli MOBILKING coś obiecuje, to dotrzymuje słowa. W lipcu br. zapowiedzieliśmy, że nasz 100 tysięczny klient pojedzie do Barcelony. Dziś spełniamy naszą obietnice. Cieszymy się, że właśnie Ryszard pojedzie do Hiszpanii. Jest przecież wielkim fanem futbolu. Dobrze go poznaliśmy i cieszymy się, że jest potwierdzeniem powiedzenia: wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!” – mówi Sebastain Tołwiński, PR manager MOBILKING.

MOBILKING pozyskał swojego 100 tysięcznego klienta po 6 miesiącach działalności. Obecnie jest największym polskim MVNO (operatorem wirtualnym). O popularność operatora dla Prawdziwych Facetów stanowią przede wszystkim niskie ceny i jedna stała stawka do wszystkich sieci bez ukrytych opłat. MOBILKING jako jedyny na rynku oferuje swoim użytkownikom prawdziwie męską rozrywkę z dużą dawką sportu przez co coraz więcej mężczyzn wybiera do swoich telefonów właśnie tą markę.

Panu Ryszardowi gratulujemy wygranej i życzymy dobrej zabawy oraz wielu piłkarskich wrażeń. Po powrocie z wyprawy do Barcelony zachęcamy do kontaktu ze 100 tysięcznym klientem MOBILKING, by mógł osobiście podzielić się z Państwem wrażeniami.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress