Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

October 30, 2008

W PLAY NA ŚWIĘTA BIZNES TAŃSZY O POŁOWĘ

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:16 pm

W PLAY NA ŚWIĘTA BIZNES TAŃSZY O POŁOWĘ

Z dniem 3 listopada br. w ofercie Play dla Firm wprowadzona zostaje nowa promocja „Pół roku za pół ceny” , w której klient otrzymuje 50% rabatu na abonament przez 6 miesięcy , w każdej taryfie biznesowej– od Firmowa 50 do Firmowa 250.

W nowej promocji dla sektora biznesowego przyznane pakiety minut nie ulegają zmniejszeniu. Klient płaci mniej, a nadal dostaje od 2000 do 3000 minut do wykorzystania na połączenia w sieci Play i od 160 do 1000 minut do wszystkich operatorów.

Stawka za minutę rozmowy w ramach oferty „Pół roku za pół ceny” wynosi od 0,25pln do 0,31pln do wszystkich sieci. Dodatkowo usługa „Zbieraj Minuty dla Firm” jest dostępna za jedyne 5 pln netto.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów kupujących nową aktywację jak również dla tych, którzy chcą przenieść swój numer do Play.

Dodatkowo tylko w Play wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty „Pół roku za pół ceny” mogą stać się posiadaczami telefonu HTC Touch HD z najnowszą wersją komunikatora firmy Microsoft - Windows Live Messenger

„Pół roku za pół ceny” to najlepsza obecnie tego typu oferta na rynku.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress