Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

January 15, 2009

W PLAY „Taryfa miesiąca dla biznesu”

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:25 pm

W PLAY „Taryfa miesiąca dla biznesu”

Z dniem 15 stycznia 2009r. w ofercie Play dla Firm wprowadzona zostaje nowa promocja „Taryfa miesiąca dla biznesu” , w której klient otrzymuje 50% rabatu na abonament przez 9 miesięcy w taryfie biznesowej Firmowa 100.
Niewykorzystane w danym miesiącu minuty z pakietu minut darmowych nie przechodzą na kolejny okres.

Dzięki usłudze „Zbieraj Minuty w Firmie” za każde 2 minuty przychodzące klient otrzymuje 1 minutę wychodzącą do wszystkich sieci. Jeśli Abonent w pierwszym okresie rozliczeniowym, w którym nastąpiła aktywacja numeru telefonu uruchomi usługę „Zbieraj Minuty w Firmie” przez 6 pierwszych pełnych miesięcy nie będzie pobierana opłata abonamentowa za korzystanie z niej, niezależnie od taryfy biznesowej.

W nowej promocji dla sektora biznesowego, każdy kto zdecyduje się na taryfę Firmowa 100 przez 9 pierwszych miesięcy, będzie musiał zapłacić jedynie 50 PLN netto w ramach opłaty abonamentowej. Dodatkowo można stać się posiadaczem multimedialnego telefonu Sony Ericsson C902 w taryfie Firmowa 100 za jedyną 1 PLN.

W ramach oferty „Taryfa miesiąca dla biznesu” Abonent otrzymuje bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo w Play w wysokości zależnej od wybranego Abonamentu, zgodnie z tabelą poniżej:

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress