Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

February 27, 2009

MOBILKING nokautuje konkurencję najlepszą ofertą na rynku

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:02 pm

MOBILKING nokautuje konkurencję najlepszą ofertą na rynku

Już dziś każdy użytkownik operatora korzysta z najtańszych stawek za rozmowy w Polsce.

Wszystko jasne. Zaledwie 39 groszy za minutę połączenia. Na stałe. Bez żadnych dodatkowych i ukrytych warunków, umów i zobowiązań. Dla każdego obecnego jak i nowego klienta MOBILKING. Operator dla Prawdziwych Facetów znowu nie daje szans konkurencji, oferując najniższą, niezobowiązującą cenę za minutę połączenia. Nowa propozycja nie jest żadną świąteczną „chwilową” promocją. 39 groszy za minutę w MOBILKING to nowy standard na rynku i obowiązująca stawka połączeń do wszystkich sieci. Oferta wchodzi w życie 1 grudnia br. i trwa do czasu wprowadzenia następnej obniżki.

39 groszy to odpowiedź na postępujące obniżki stawek MTR, które nie uzasadniają utrzymywania tak wysokich cen połączeń przez innych operatorów. 39 groszy za 1 min. jest ofertą absolutnie najniższą na rynku. Aby skorzystać z najtańszych połączeń klienci nie muszą zobowiązywać się do podpisywania długoterminowych umów abonenckich, regularnie dokonywać wysokich doładowań ani spełniać żadnych dodatkowych warunków, co stało się praktyką naszej konkurencji. Nowa oferta skierowana jest zarówno do aktualnych jak i nowych klientów ponieważ MOBILKING zawsze gra fair.

„Podjęliśmy decyzję o obniżeniu cen połączeń dla naszych klientów, gdyż uważamy, że Prawdziwi Faceci zasługują na to, co najlepsze. Wiedzieliśmy, że musimy dać najniższą stawkę, której nie potrafi zaoferować konkurencja. Nasza cena to nowy standard na rynku. 39 groszy za minutę spowoduje, że zbliżające się święta będą naprawdę udane dla każdego faceta.” - powiedział dyrektor zarządzający MOBILKING, Jarosław Czerka.

Nowa, nokautująca stawka to nie jedyna atrakcja przed świętami, na jaką mogą liczyć klienci MOBILKING. Już od października br. wraz z pakietem startowym można otrzymać rewelacyjny kalendarz, który jest dostępny w kioskach sieci Kolporter oraz wybranych kioskach Ruchu, w punktach Totolotka i sklepach sieci Żabka.

MOBILKING – jedna, niska cena do wszystkich bez ukrytych opłat. Więcej informacji na: www.mobilking.pl.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress