Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

February 27, 2009

Nowa, unikalna gra MOBILKING „Świąteczna gorączka”

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:01 pm

Nowa, unikalna gra MOBILKING „Świąteczna gorączka”

Po sukcesie flashowych „Wyklep pupcie”, „Strażaczka”, „Dziewczyny robią numerek”, w które zagrało kilkadziesiąt tysięcy internautów, MOBILKING odpala nową, unikalną grę pt.„Świąteczna gorączka”

Świąteczne zakupy to istna szopka - wie o tym każdy Prawdziwy Facet. Niewinny wyjazd do supermarketu najczęściej zamienia się w prawdziwy koszmar… Możesz zminimalizować stres i frustracje związane z zakupową wyprawą siedząc przed komputerem, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody.

„Świąteczna gorączka” to gra, w której każdy Prawdziwy Mężczyzna może wykazać się umiejętnościami omijania sklepowych pułapek. Jesteś mistrzem w parkowaniu samochodu na zatłoczonym i zaśnieżonym parkingu? Niestraszna Ci szaleńcza jazda wózkiem między półkami sklepowymi? Zawsze jesteś pierwszy w kolejce do kasy? Ta gra jest stworzona dla Ciebie!

Najlepszych w naszym wirtualnym pokonywaniu szału zakupowego nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami. Co tydzień do wygrania 128 super zestawów (gry PC „Need For Speed PRO Street” z kierownicą APOLLO, startery MOBILKING i wyjątkowy, pietnastomiesięczny kalendarz na końcówkę 2008 i cały 2009 rok). Łącznie przez 8 tygodni trwania konkursu (6 listopada – 27 grudnia) do zdobycia są aż 1024 nagrody! w „Świąteczną gorączkę” mogą zagrać wszyscy, ale to klienci MOBILKING zawsze wygrywają więcej.

W grę można zagrać na stronie www.sportrelax.pl

MOBILKING – jedna, niska cena do wszystkich bez ukrytych opłat. Więcej o informacji na: www.mobilking.pl

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress