Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

March 12, 2009

Oglądaj! – i nie płać za transmisję danych w Play!!!

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:47 pm

Oglądaj! – i nie płać za transmisję danych w Play!!!

Play przygotował nowy serwis multimedialny „Oglądaj” już w tym tygodniu będzie on dostępny dla Klientów na portalu wap.playmobile.pl. Umożliwiający oglądanie teledysków, filmów, animacji, plotek z życia gwiazd – bez opłat za transmisję danych.

Korzystanie z serwisu warto rozpocząć od obejrzenia darmowego filmu - w ten sposób można bez ryzyka sprawdzić jak działa serwis oraz czy telefon jest poprawnie skonfigurowany.

W serwisie Oglądaj znajdziemy listę TOP oglądanych filmów oraz listę kategorii. Wystarczy wybrać interesujący film i kliknąć Oglądaj. Film otworzy się w odtwarzaczu multimedialnym telefonu Klienta.

Podczas oglądania filmu pobierana jest opłata za czas jego oglądania. Koszt za minutę podany jest przy każdym filmie, opłata pobierana jest za każde rozpoczęte 30 sekund.

Serwis Oglądaj dostępny jest dla wszystkich abonentów i użytkowników Play.

Usługa oferowana jest w standardzie – zatem nie trzeba nic robić, aby ją aktywować.

Serwis Oglądaj dostępny jest tylko w zasięgu sieci 3G Play – jeżeli klient znajduje się poza zasięgiem, serwis nie będzie widoczny na telefonie. Zasięg Play dostępny jest w w ponad 300 miastach i miejscowościach na terenie całej Polski.

Aby móc oglądać filmy telefon musi obsługiwać „video streaming”.

Jeśli Klient nie jest pewien czy używa dobrze skonfigurowanego telefonu, należy obejrzeć udostępniony bezpłatnie w serwisie „Oglądaj” film – wybierając link „Spróbuj za darmo”.

Jeśli nie udało się obejrzeć filmu, należy kliknąć na link „Wyślij SMS konfiguracyjny” i postępować zgodnie ze wskazówkami, które wyświetlą się na ekranie.

Wkrótce więcej informacji na stronie www.playmobile.pl

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress