Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

March 29, 2009

FIRMA HTC INAUGURUJE OFICJALNĄ DZIAŁALNOŚĆ NA WĘGRZECH

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:10 pm

FIRMA HTC INAUGURUJE OFICJALNĄ DZIAŁALNOŚĆ NA WĘGRZECH
Firma HTC Corp. poinformowała o rozpoczęciu oficjalnej działalności na terenie Węgier. Uroczysta inauguracja, powiązana z premierą najnowszego telefonu HTC Touch Cruise z nawigacją, odbyła się w Budapeszcie w dniu 22 stycznia br.

HTC Corp. będzie współpracowało na Węgrzech z operatorami komórkowymi, tj.: Pannon, Vodafone, T-Mobile oraz z sieciami dealerskimi i dystrybutorami. Lokalnym partnerem zajmującym się serwisem posprzedażowym jest firma E-care.

„Nasze oczekiwania co do rynku węgierskiego skupiają się na znaczącym rozwoju świadomości i rozpoznawalności marki HTC. Będziemy oferować pełne portfolio produktów przygotowanych (zlokalizowanych) w języku węgierskim.” – powiedział Tomasz Leśniak, HTC Area Manager Central & Eastern Europe.

HTC

Założona w 1997 roku firma HTC Corp. (HTC) projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, bogato wyposażone wielofunkcyjne telefony komórkowe i urządzenia PDA z funkcją telefonowania. Firma posiada silne zaplecze badawczo-rozwojowe i jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych; oferuje najnowocześniejsze urządzenia PDA i wielofunkcyjne telefony komórkowe operatorom telefonii komórkowej i dystrybutorom w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Urządzenia dostępne są zarówno pod marką HTC jak i w postaci dostosowanej do wymogów operatorów i innych partnerów handlowych.

HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com/pl.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress