Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

March 29, 2009

HTCTouch HD zwycięża

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:09 pm

HTCTouch HD zwycięża

w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”
Zgodnie z zapowiedziami, 15 stycznia br. na uroczystej gali „Męska Rzecz 2008” telwizji TVN Turbo nastąpiło ogłoszenie wyników plebiscytu. Widzowie wraz z jurorami zadecydowali co mężczyźni lubią najbardziej. Miano „Męskiej Rzeczy 2008” w kategorii Gadżet i Elektronika zdobył najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon HTC Touch HD z ogromnym ekranem dotykowym.

Statuetkę „Męskiej Rzeczy 2008” w imieniu HTC odebrał Tomasz Leśniak, HTC Area Manager East Europe. „HTC to wciąż młoda marka, jednak poprzez swój prężny i szybki rozwój mierzy wysoko. Dzisiejsza wygrana jest tego najlepszym dowodem - Męska Rzecz 2008 dla najnowszego telefonu Touch HD! Dziękuję tym, którzy wierzą, że warto używać nasze telefony. Tym którzy również mierzą wysoko. Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na Touch HD.” – powiedział w swoim przemówieniu.

HTC Touch HD w swojej kategorii konkurował finalnie z:
1. Aparatem Cyfrowym Pentax Optio W60
2. Notebookiem Sony Vaio serii TT

Ogromne zainteresowanie smartfonem HTC Touch HD wśród użytkowników potwierdziły również grudniowe wyniki sprzedaży komórkowych aparatów telefonicznych w sieci Vobis, w których zajął on niekwestionowane pierwsze miejsce, wyprzedzając długotrwałych rekordzisów rankingów sprzedażowych.

HTC Touch HD

HTC Touch HD wyposażony w ogromny ekran (o przekątnej 3,8 cala) o rozdzielczosci WVGA (480 x 800 pixeli), standardowe wyjście audio 3,5 mm oraz 5–megapikselowy aparat cyfrowy z automatycznym ustawianiem ostrości to doskonałe urządzenie dla entuzjastów multimedialnej rozrywki. HTC Touch HD łączy w sobie wysoką wydajność ze stylowym, eleganckim wzornictwem. Duży, dotykowy ekran oferuje fascynująco ostry obraz i żywe kolory, zapewniając niezrównane wrażenia podczas oglądania filmów, korzystania z Internetu czy przeglądania zdjęć. Urządzenie HTC zostało również wyposażone w doskonały interfejs TouchFLO 3D, który zapewnia szybki, intuicyjny dostęp do książki adresowej, poczty elektronicznej, światowej prognozy pogody, notowań z giełd oraz innych danych, do których dostęp zapewniają technologie HSDPA, UMTS, EDGE, GSM oraz WiFi.

HTC Touch HD dostępny jest w salonach i sieciach sprzedaży operatora komórkowego sieci Play, oraz w salonach: Vobis, Komputronik, Voxan, Asbis, Pdnet, GPS24, Klautel, Plamtop Experts. Obecnie sugerowana detaliczna cena telefonu wynosi 2600 zł.

TVN TURBO_Meska Rzecz

HTC

Założona w 1997 roku firma HTC Corp. (HTC) projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, bogato wyposażone wielofunkcyjne telefony komórkowe i urządzenia PDA z funkcją telefonowania. Firma posiada silne zaplecze badawczo-rozwojowe i jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych; oferuje najnowocześniejsze urządzenia PDA i wielofunkcyjne telefony komórkowe operatorom telefonii komórkowej i dystrybutorom w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Urządzenia dostępne są zarówno pod marką HTC jak i w postaci dostosowanej do wymogów operatorów i innych partnerów handlowych.

HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress