Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

April 24, 2009

ASUS prezentuje innowacyjne, stylowe rozwiązania na targach CeBIT 2009

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:45 am

ASUS prezentuje innowacyjne, stylowe rozwiązania na targach CeBIT 2009

Szeroka gama notebooków i pomysłów stworzonych w celu dostarczenia użytkownikom prawdziwie unikalnych wrażeń
ASUS, światowy lider w produkcji i opracowywaniu notebooków, zamierza zaprezentować szeroką gamę przenośnych komputerów podczas targów CeBIT 2009. Notebooki te stanowią szczytowe osiągnięcie działu badań i rozwoju firmy ASUS, jak również wzornictwa przemysłowego, będąc nie tylko funkcjonalnymi, lecz również stylowymi komputerami przenośnymi. Jednym z najważniejszych momentów prezentacji ASUSa podczas targów CeBIT 2009 będzie prezentacja wyniku wspólnych starań firm ASUS i Automobili Lamborghini, czyli ASUS-LAMBORGHINI VX5 – notebooka z obudową inspirowaną uznanym samochodem Lamborghini Reventón; a także notebooka ASUS M90Gf, potężnego komputera przeznaczonego do rozrywki, wyposażonego w szeroki wybór innowacyjnych multimedialnych udogodnień, pozwalających użytkownikowi w pełni cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem gdziekolwiek, kiedykolwiek. Podczas targów CeBIT 2009 będzie mieć także miejsce inauguracja nowej serii ASUS K – notebooków zaprojektowanych w celu zapewnienia użytkownikom możliwości korzystania z komputera bez przykrych niespodzianek.

ASUS-LAMBORGHINI VX5
Luksus i moc:

ASUS-LAMBORGHINI VX5 wyposażony jest w futurystyczną obudowę, inspirowaną uznanym samochodem LAMBORGHINI Reventón. VX5 wyposażony jest w największy na świecie dysk SSD o wielkości 1TB.

Podobnie jak samochód, który był jego inspiracją, VX5 wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające najwyższe osiągi, takie jak procesor Intel® Core™2 Quad, 4GB pamięci, a także tryb TwinTurbo, za pomocą którego użytkownicy mogą poprawiać funkcjonowanie procesora i karty graficznej. Szesnastocalowy ekran full HD, zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przeglądania dokumentów, zdjęć i filmów. Wyświetlane obrazy są żywe i kolorowe dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce™ GT 130M z 1 GB pamięci GDDR3 VRAM. Podświetlana klawiatura typu chiclet automatycznie rozjaśnia klawisze w ciemnościach, podczas gdy napęd optyczny dysków Blu-ray jest doskonałym zwieńczeniem całości.

ASUS seria K: Komfort w podróży

Nowe notebooki z serii K zostały stworzone, aby być wygodne, niezawodne i dawać radość korzystania z multimediów. Wyposażone w technologię Super Hybrid Engine (SHE), zapewniają do 5* godzin ciągłego korzystania z komputera, dzięki 6 komorowej baterii, stanowiąc doskonały kompromis pomiędzy osiągami a oszczędzaniem mocy.
Użytkownicy mogą również cieszyć się prawdziwą ucztą dla zmysłów dzięki głośnikom Altec Lansing, obsługujących dźwięk w formacie SRS surround oraz monitorowi obsługującemu obraz w formacie 16:9. W celu zapewnienia jak najdogodniejszych warunków do korzystania z komputera, notebooki z serii K zostały sprytnie zaprojektowane od wewnątrz. Wloty powietrza zostały strategiczne rozmieszczone, zapewniając niską temperaturę obudowy, wahającą się między 27,7* a 27,6* nawet podczas długiego użytkowania.

Nowa seria N wyposażona w warstwę NCVM zapewnia stylowy wygląd i elastyczność

ASUS, będąc pionierem w produkcji estetycznych, lecz zarazem funkcjonalnych notebooków, z dumą ogłasza, że w komputerach z serii N81, N51, N60 i N70 zastosował nieprzewodzące błony metalizowane próżniowo (NCVM).

NCVM to parowo metalizowane błony nadające notebookowi dekoracyjnego wyglądu, a także – ze względu na bycie nieprzewodzącymi – znacznie lepiej zapobiegają zakłóceniom sygnałów radiowych, takich Wi-Fi, w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak aluminium. Błona NCVM jest również odporna na korozję, a także wytrzymuje wszelkie otarcia i obtłuczenia jakie mogą zdarzyć się w drodze. Użytkownicy nie musza się już o nic martwić, korzystając w pełni ze swojego notebooka, ze stylowymi wykończeniami, utrzymanymi w naturalnych kolorach, takich jak jasne aluminium, ciemny chrom, oraz przykurzony metal.

ASUS M90Gf: Największa na świecie pamięć – do 16GB

ASUS M90Gf zapewnia swym użytkownikom możliwość korzystania z wysokiej jakości multimediów w ruchu. Wyposażony w zaawansowany chipset NVIDIA® MCP79MH obsługujący do 4-ech kości pamięci SODIMM, notebook ten posiada największą na świecie pamięć wielkości 16GB, obsługując dwurzędową pamięć wielkości 4GB w 26-bitowych kostkach SODIMM, co sprawia, że jest on idealny do obsługiwania wielu programów na raz i korzystania z multimediów w ruchu.

Komputer osobisty zaprojektowany według pomysłów użytkowników: Zrealizuj swój własny projekt dwupanelowego komputera:

Jako wiodący producent innowacyjnych, przenośnych komputerów, firma ASUS zawsze stara się słuchać opinii i pomysłów użytkowników. Podczas targów CeBIT 2009, ASUS zaprezentuje rewolucyjny, dwupanelowy notebook, będący rezultatem pomysłów nadesłanych z całego świata. Ponieważ jest to część zainicjowanego przez firmy ASUS i Intel® projektu „komputer zaprojektowany przez użytkowników”, prace nadal trwają i opinie wciąż są potrzebne. Firma ASUS chce w ten sposób zachęcić użytkowników do udziału w projekcie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie WePC.com.

Koncepcja podwójnego panelu jest jednym z najczęściej omawianych pomysłów na stronie WePC.com. Podwójny panel zapewnia więcej możliwości wykorzystania miejsca pracy. Użytkownicy mogą np. dostosować rozmiar wirtualnego touchpada i klawiatury, w celu dostosowania komputera do swoich potrzeb. Użytkownicy otrzymują urządzenie, wykorzystujące elastyczne, intuicyjne rozwiązania takie jak rozpoznawanie pisma i gestów oraz technologię Multi-touch. Użytkownicy mogą używać podwójnego panelu na wiele różnych sposobów, na przykład jako zwykłego notebooka z technologią Mutli-touch, wirtualna klawiaturą i touchpadem; jako multimedialnego centrum rozrywki, w którym oba panele łączą się w szerokokątny ekran; lub włączyć tryb E-Book, w którym użytkownicy trzymają oba panele jak okładkę książki, przerzucając strony intuicyjnymi gestami lub dotykiem. Wszystkie te koncepcje mają na celu wygodę użytkownika.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress