Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

April 24, 2009

ASUS wprowadza odświeżoną wersję Eee PC z ekranem o przekątnej 10”

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:48 am

ASUS wprowadza odświeżoną wersję Eee PC z ekranem o przekątnej 10”

Eee PC™ 1000HE pozwala na pracę do 9,5 godziny na baterii

ASUS, lider innowacji w branży komputerowej, jest dumny z faktu, że model Eee PC 1000 HE został określony przez konsumentów oraz prasę branżową jako najlepsze na rynku, mobilne urządzenie z dostępem do Internetu. Entuzjastyczne przyjęcie modelu Eee PC 1000 HE jest związane z zastosowaniem szeregu technologicznych innowacji, które umożliwiają użytkownikom pracę w Internecie do 9,5h* na baterii bez konieczności ładowania. Rezultatem tego jest szybko rosnące zainteresowanie urządzeniem wśród konsumentów.

Błyskawiczny awans na szczyt – Seria komputerów Eee PC™ 1000 zajmuje czołowe pozycje w rankingach sklepu Amazon.com

Komputer Eee PC™ 1000HE zbiera doskonałe recenzje. 18 lutego komputer Eee PC™ 1000HE został sklasyfikowany pośród trzech najbardziej pożądanych gadżetów w sklepie Amazon.com. W recenzji magazynu PC Magazine możemy przeczytać: „ASUS Eee PC 1000HE jest najlepszym ultramobilnym, internetowym urządzeniem do kupienia natychmiast”, natomiast magazyn PC Word określa urządzenie jako: „Doskonałe ultramobilne, internetowe urządzenie, który nie tylko nieźle wygląda – ale jest także nieocenione w podróży”. Recenzje innych redakcji są także bardzo entuzjastyczne. Na portalu NotebookReview.com możemy przeczytać: ”najlepsze ultramobilne, internetowe urządzenie jaki do tej pory testowaliśmy”, a Computer Shopper dodaje: „Najlepszy Eee PC jak do tej pory; Asus w przypadku 1000HE zbliżył się do perfekcji”. To tylko klika przykładów potwierdzających sukces odniesiony przez Eee PC™ 1000HE i definiujących go jako najlepszego kompana podróży, a także doskonały prezent dla przyjaciół i członków rodziny.

9 i pół godziny* pracy na bateriach oraz innowacje skoncentrowane na użytkownikach

Opakowany w obudowę w kolorach białym perłowym, czarnym, różowym, niebieskim lub złotym, wykonaną w technologii Infusion, z błyszczącym ekranem LCD, Eee PC™ 1000HE jest napędzany przez energooszczędny procesor Intel® Atom™. Ekskluzywny system ASUS Super Hybrid Engine (S.H.E) daje użytkownikom możliwość pomiędzy wydajnością a energooszczędnością, pozwalając na dopasowanie wydajności urządzenia do bieżących potrzeb i zmniejszając zużycie energii o 15% - co przekłada się na możliwość pracy na baterii do 9,5*h. Dysk twardy o pojemności 160GB umożliwia przechowywanie dużej ilości plików multimedialnych, a dodatkowa przestrzeń 10GB w systemie online Eee Storage pozwala użytkownikowi na dostęp do dokumentów wszędzie i o każdej porze. 10 calowy ekran LCD WSVGA podświetlany diodami LED idealnie nadaje się do przeglądania dokumentów i multimediów, a wygodna klawiatura z dużymi odstępami między klawiszami minimalizuje błędy przy wprowadzaniu tekstu. Klawiatura Eee posiada rozmiar 92% konwencjonalnej klawiatury desktop w celu zachowania jak najwyższej ergonomii. Wielofunkcyjna płytka dotykowa umożliwia intuicyjne powiększanie dokumentów i zdjęć lub nawigowanie po stronach internetowych. Łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11n draft to szybkie i nie zakłócone surfowanie po Internecie oraz ściąganie poczty elektronicznej

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress