Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

May 15, 2009

Kubańska przygoda pod banderą NEC Display Solutions

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:21 pm

Kubańska przygoda pod banderą NEC Display Solutions

W lutym br. kilkudziesięciu najlepszych partnerów NEC Display Solutions z Polski, Czech i Słowacji wzięło udział w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym na słynącą z gorących rytmów i cygar Kubę. Uczestnikami wyprawy byli dealerzy produktów marki NEC, którzy przystąpili do programu NEC Partner Club i osiągnęli najlepsze wyniki w ostatniej edycji programu promocyjnego dla partnerów handlowych. W wyprawie wzięli udział również dystrybutorzy NEC Display Solutions.

Goście zaproszeni przez firmę NEC Display Solutions odpoczywali na półwyspie Hicacos na północnym zachodzie Kuby w malowniczym Varadero. Miejscowość ta usytuowana jest przy piaszczystej, ciągnącej się przez 20 kilometrów najpiękniejszej z kubańskich plaż.

W programie imprezy nie mogło oczywiście zabraknąć wycieczki do stolicy Kuby. Wpisana na listę UNESCO Hawana to miasto pełne urokliwych zakątków, charakteryzujące się kolonialnym klimatem, w którym świetnie odnaleźli się uczestnicy wyprawy organizowanej przez NEC Display Solutions. Zwiedzano zarówno La Habana Vieja - zabytkową część miasta, jak i nowe, naznaczone duchem rewolucji dzielnice. W starej Hawanie partnerzy NEC Display Solutions mieli okazję podziwiać budynek Kapitolu, wzorowany na waszyngtońskiej siedzibie Kongresu oraz specyficzne dla portowej przeszłości miasta Muzeum Rumu. Wszyscy wybrali się też na Plac Rewolucji, aby poznać jedną z ostatnich kart historii Kuby. Po takiej dawce wrażeń nie pozostało nic innego, jak przespacerować się po słynnej, nadbrzeżnej promenadzie el Malecón, wpaść na kawę do jednej z licznych, urokliwych kafejek i zaopatrzyć się w najbardziej pożądane przez turystów z całego świata kubańskie cygara.

Zanim jednak partnerzy NEC Display Solutions dotarli do stolicy, mogli zobaczyć: przepiękne widoki w okolicach Matanzas, dolinę Yumuri oraz most Bacunayagua – najwyższy na Kubie, gdzie podają najlepszą pinacoladę! Niezapomniane wrażenia pozostawiła wśród uczestników wyprawy również żegluga katamaranem w pobliżu wyspy Cayo Blanco, pływanie i zabawa w towarzystwie delfinów oraz wieczorne, pełne gorącej atmosfery spotkania w klubach salsy.

Wspólny wyjazd był również doskonała okazją do wymiany doświadczeń w międzynarodowym towarzystwie oraz poszerzenia wiedzy o najnowszych produktach i rozwiązaniach oferowanych przez NEC Display Solutions, niewątpliwie przysłużył się też pogłębieniu więzi biznesowych.

NEC Display Solutions Europe GmbH

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na cztery regiony sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową oraz Europę Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory Public Display do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage (technologie LCD i plazma) oraz monitory plazmowe dla kina domowego. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach PoS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

NEC Corporation to jeden ze światowych liderów wśród dostawców Internetu, sieci szerokopasmowych oraz rozwiązań dostosowanych do specyfiki działania dużych korporacji, jak również uwzględniających specjalistyczne potrzeby konsumentów na całym świecie. NEC dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla kluczowych segmentów rynku komputerowego, sieciowego oraz urządzeń elektronicznych poprzez wykorzystanie własnych doświadczeń na rynku IT i rynku sieciowym, a także poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych oferowanych przez NEC Electronics Corporation. Grupa NEC zatrudnia ponad 150 000 osób na całym świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić strony korporacyjne NEC pod adresem www.nec.com

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress