Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

May 15, 2009

NEC MultiSync E222W - niski współczynnik TCO oraz wyjątkowa ergonomia

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:23 pm

NEC MultiSync E222W - niski współczynnik TCO oraz wyjątkowa ergonomia

Komfort użytkowania i zaawansowane funkcje ergonomiczne sprawiają, że nowy monitor NEC MultiSync® E222W jest idealnym produktem do codziennej pracy biurowej. 22 calowy monitor wyposażony został w ulepszony mechanizm regulacji wysokości ekranu (w zakresie 110 mm) oraz funkcję pivot. NEC Display Solutions kładzie szczególny nacisk na ekologię, czego dowodem jest wyróżnienie modelu NEC MultiSync® E222W srebrnym certyfikatem EPEAT. Ponadto monitor posiada miernik Carbon Footprint. Użytkownicy docenią też wyjątkowo przyjazne i intuicyjne menu OSD. NEC MultiSync® E222W doskonale spełnia potrzeby sektora korporacyjnego, jak również małych i średnich przedsiębiorstw.

NEC MultiSync® E222W jest następcą udanego modelu E221W, z serii NEC MultiSync® E (Enterprise). Aby maksymalnie obniżyć współczynnik TCO, NEC MultiSync® E222W umożliwia tryb pracy ekonomicznej oraz posiada dodatkowe funkcje, minimalizujące zużycie energii. Wśród nich warto wymienić automatyczny tryb czuwania oraz timer. Jak każdy monitor z serii NEC MultiSync® E (Enterprise), tak i NEC MultiSync® E222W posiada certyfikat EPEAT oraz wyposażony został w miernik Carbon Footprint. Miernik Carbon Footprint wyświetlany w menu OSM informuje, o ile mniej, dzięki pracy w trybie ekonomicznym, wyemitowano do atmosfery dwutlenku węgla. Tryb ekonomicznej pracy monitora dostępny jest również z poziomu menu OSM, a jego aktywacja skutkuje obniżeniem mocy lamp podświetlających ekran, równocześnie nie powodując pogorszenia jakości obrazu.

NEC MultiSync® E222W wyposażony został w panel TN charakteryzujący się jasnością 300cd/m2 oraz wysokim współczynnikiem kontrastu statycznego 1000:1. Niski czas reakcji wynoszący zaledwie 5ms gwarantuje ostry obraz i komfortową pracę z dynamicznym obrazem. Dzięki szerokim kątom widzenia dochodzącym do 176 stopni w płaszczyźnie poziomej oraz 170 stopni w płaszczyźnie pionowej, obraz jest znakomicie widoczny z każdego miejsca.

Nowy model posiada zarówno złącze analogowe D-SUB, jak cyfrowe DVI. Funkcja pivot umożliwia korzystanie z monitora zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.

NEC MultiSync® E222W oferuje również usprawnioną regulację wysokości ekranu w zakresie aż 110 mm. Otwory montażowe zgodne ze standardem VESA umożliwiają montaż monitora na stojaku lub na ścianie. NEC MultiSync® E222W posiada również poręczny uchwyt, pozwalający na komfortowe przenoszenie, bez obawy o uszkodzenie ekranu.

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSync® E222W jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna netto dla wersji srebrno-białej wynosi 969 zł. Za model w czarnej kolorystyce trzeba zapłacić natomiast 1025 zł netto. Monitor w zestawie posiada przewód zasilający, analogowy kabel sygnałowy D-SUB, cyfrowy kabel sygnałowy DVI, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions są objęte standardową, trzyletnią, pełną gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

NEC Display Solutions Europe GmbH

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na cztery regiony sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową oraz Europę Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory Public Display do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage (technologie LCD i plazma) oraz monitory plazmowe dla kina domowego. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

NEC Corporation to jeden ze światowych liderów wśród dostawców Internetu, sieci szerokopasmowych oraz rozwiązań dostosowanych do specyfiki działania dużych korporacji, jak również uwzględniających specjalistyczne potrzeby konsumentów na całym świecie. NEC dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla kluczowych segmentów rynku komputerowego, sieciowego oraz urządzeń elektronicznych poprzez wykorzystanie własnych doświadczeń na rynku IT i rynku sieciowym, a także poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych oferowanych przez NEC Electronics Corporation. Grupa NEC zatrudnia ponad 150 000 osób na całym świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić strony korporacyjne NEC pod adresem www.nec.com

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress