Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

November 17, 2009

swiąteczna oferta Orange z abonamentem

Filed under: Uncategorized — karol @ 7:40 pm

swiąteczna oferta Orange z abonamentem


W Świątecznej promocji Orange abonament 55, klienci dostają 150 minut miesięcznie na rozmowy do wszystkich sieci, a po ich wykorzystaniu stawkę 29 gr za minutę. Do wyboru są też bardzo atrakcyjne telefony za 1 zł i nawet trzy usługi w prezencie.

Oprócz ogromnej liczby minut w abonamencie i najniższej na rynku stawki na połączenia, przebojami świątecznej promocji abonamentu Orange 55 będą atrakcyjne telefony za 1 zł, na przykład: Samsung Corby, LG KU 990i czy Nokia 6306.

Korzystający ze świątecznej promocji mogą także wybrać dwie dodatkowe usługi, które dostaną w prezencie. Dzięki nim będą mogli znacznie dłużej rozmawiać i SMS-ować przez cały czas trwania umowy. Łącząc prezenty w postaci usług Wybrany numer i Weekendy mogą zwiększyć czas bezpłatnych połączeń o 360 minut.

Do wyboru są:

  • Wybrany numer - 180 minut na rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym,
  • Weekendy - 180 minut na rozmowy w weekendy,
  • Pakiet SMS - 400 SMS-ów do Orange,
  • Pakiet Orange World - nieograniczony dostęp do portalu Orange World
  • Dłuższy Kapitał Złotówek - niewykorzystane złotówki przechodzą na kolejne 2 miesiące.

Klienci kupujący w promocji telefon z aktywacją oraz przedłużający umowę na www.orange.pl, przez cztery miesiące będą dostawać dodatkowe 100 minut na połączenia do wszystkich sieci. Mogą też wybrać jeszcze jeden prezent na zawsze, dzięki któremu będą mogli zwiększyć liczbę swoich minut lub sms-ów.

Promocja dotyczy oferty Orange abonament 55 zł z umową na czas określony - 24, 30 lub 36 miesięcy. Jest dostępna także dla klientów przenoszących numer z innych sieci oraz użytkowników ofert na kartę, którzy przeniosą swój numer do oferty abonamentowej. Również klienci mający już telefon w ofercie abonamentowej, mogą skorzystać z promocji po uregulowaniu opłaty migracyjnej.

 

1 Comment

  1. Hej, wkradl sie blad we wpis. Orange w promocyjnym abonamencie daje za 1 zl nokie 6303, nie 06. To jest zwykly chochlik. Coz zdarza sie.:) Oferta generalnei nie jest zla.

    Comment by jerzyk — November 20, 2009 @ 2:32 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress