Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 21, 2010

Bezpłatna promocja w Internecie eGratka

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:59 pm

Bezpłatna promocja w Internecie eGratka

Zapraszam wszystkich do bezpłatnej promocji w Internecie za pośrednictwem rewelacyjnego i całkowicie darmowego serwisu eGratka.
W skład serwisu eGratka – darmowa promocja w Intrnecie wchodzą cztery pod-serwisy Internetowe.
Korzystanie z wszystkich tych czterech stron jest całkowicie darmowe i niezwykle proste . Serwis e-gratka jest jednym z najszybciej rozwijających się serwisów tego typu w Polsce a niedługo i na świecie.

W skład serwisu wchodzą :

- e-gratka.info - Katalog stron internetowych
- e-gratka.info - Spis firm
- e-gratka.info - Serwis z darmowymi ogłoszeniami drobnymi
- e-gratka.info - Centrum promocji internetowej

Poniżej znajdziecie szczegółowe opis poszczególnych serwisów wchodzących w skład grupy

!! - centrum promocji internetowej - !!
!! opisz nam co nowego w twojej firmie !!
Jest to serwis główny a zarazem miejsce w którym możesz poprzez zamieszanie informacji prasowych informować o nowościach , promocjach w obrębie swojej działalności gospodarczej.
Organizujesz wyprzedaż , masz ciekawą promocje lub inną ciekawą akcję reklamowa możesz poinformować nas o tym. Po sprawdzeniu informacje te będę publikowane również na łamach serwisu w dziale aktualności. Jest to świetna forma promocji własnego biznesu w sieci.
Link do spisu firm to:
centrum PR e-gratka

!! - Katalog stron – !!
!! promuj swoje strony w Internecie !!
W katalogu stron możesz promować swoje strony całkowicie za darmo. Katalog ten jest oparty na autorskim skrypcie co jest dość istotnym faktem i ma niebywałe znaczenie dla katalogów które są w nim umieszczane . Autorskie rozwiązania sprawiają że drugiego takiego w Internecie nie znajdziesz. Wpisy w katalogu są rygorystycznie sprawdzane.
!! UWAGA !! przyjmujmy tylko wartościowe strony , nie trać więc swojego i naszego czasu dodając strony nic niewarte i tak nie zostaną zaakceptowane także poco tracić czas.
Link do katalogu stron to:
katalog stron www e-gratka

!! - ogłoszenia drobne e-Gratka – !!
Jest to serwis z darmowymi ogłoszeniami drobnymi z całego kraju . Na stronie tej za darmo jak w bardzo łatwy sposób możecie państwo dodawać edytować swoje ogłoszenie lub wiele ogłoszeń. Dodawanie ogłoszeń w serwisie jest całkowicie za darmo. Ogłoszenia publikowane na łamach witryny podzielone są na kilka tematycznych kategorii oraz na regiony Polski . Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu.
Link do Serwis z darmowymi ogłoszeniami drobnymi to:
Darmowe ogłoszenia nieruchomości

!! - spis firm - !!
!! promuj swoją firmę !!
Internetowy spis firm e-gratka to ogólnopolski branżowy spis firm.
Dodawanie firmy jest niezwykle proste trwa to zaledwie kilka minut i jest całkowicie bezpłatne. Firmy w bazie podzielone są na branże oraz na regiony kraju. Łatwość dodawania firm łatwe szukanie sprawia że IBF e-gratka jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się tego typu serwisów w Polsce. Nie trać czasu promuj swoją firmę w Internecie. !! ZA DARMO !!
Link do spisu firm to:
baza firm e-gratka

Przykładowy wpis w serwisie ogłoszeniowy:

Pentax E90
Opis aparatu
Pentax Optio E90 to nowoczesny, prosty w obsłudze aparat przeznaczony dla osób rozpoczynających spotkanie z fotografią cyfrową. Niewielkie wymiary i waga pozwalają mieć go zawsze przy sobie a jakość zdjęć zachwyci nawet wymagających fotoamatorów. Aparat został wyposażony w matrycę CCD o rozdzielczości 10 milionów pikseli, która zapewni piękne zdjęcia nawet w formacie 20/30 cm. Dzięki doskonałemu obiektywowi Pentax smc z 3-krotnym zoomem optycznym i zakresem ogniskowych 31.5-94.5 mm (ekwiwalent dla małego obrazka) aparat znakomicie sprawdzi się przy wielu ujęciach, od pejzaży i zdjęć architektury, do portretów. W konstrukcji optyki wykorzystano 7 elementów w 6 grupach, w tym aż 3 soczewki asferyczne. Jak przystało na nowoczesną konstrukcję aparat wyposażony jest w zaawansowany system rozpoznawania twarzy, niezwykle przydatny w fotografii portretowej. W tym trybie Optio E90 identyfikuje znajdujące się w kadrze twarze, ustawia na nie ostrość i dobiera właściwą ekspozycję. Doskonale przedstawia się zakres dostępnych czułości: od 100 do 1600 ISO w pełnej rozdzielczości. Dzięki temu możemy fotografować bez błysku nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych (na przykład o zmierzchu). Ograniczając rozdzielczość do 5MP mamy dostęp do jeszcze wyższych czułości (3200, 6400 ISO). Oczywiście w każdej chwili możemy skorzystać z wbudowanej lampy błyskowej o zasięgu do 3.2 metra. Co ważne, lampa redukuje tzw. efekt czerwonych oczu, co pozwala uniknąć pracochłonnych korekt w komputerze. E90 posiada bardzo skuteczny wielopunktowy pomiar światła oraz szeroką gamę trybów naświetlania: między innymi Auto Picture, program, scena nocna, film, krajobraz, kwiat, portret, naturalny odcień skóry, śnieg, Digital SR, dzieci, zwierzęta, sport, światło świec, nocny portret, żywność, cyfrowa panorama, zielona automatyka, cyfrowa panorama, ramka. Ciekawą funkcją jest tryb Auto Picture, w którym aparat do fotografowanej sceny sam dobiera odpowiedni tryb fotograficzny. Równie przydatna będzie funkcja zdjęć panoramicznych, która pozwala w prosty sposób wykonać dokładne panoramy.
Obudowa Optio E90 została wyposażona w bardzo poręczną, gumowaną powłokę, którazabezpiecza aparat przed wyślizgnięciem z ręki użytkownika.
Zielony przycisk – tryb Green dla początkujących, umieszczony na tylnej ściance aparatu pozwala na wykonanie zdjęcia bez konieczności ingerencji w ustawienia aparatu. Ta dogodność może zostać wykorzystana na przykład w przypadku, gdy chcemy, aby przypadkowa osoba, niekoniecznie znająca się na aparatach cyfrowych i fotografii zrobiła nam zdjęcie. Tryb automatycznie dobiera optymalne ustawienia ekspozycji, ISO oraz inne, w zależności od sytuacji.
Optio E90 wyposażony jest w tryb panoramy cyfrowej. Automatycznie tworzy jedno zdjęcie z wykonanych trzech ujęć. Funkcja znajduje doskonale zastosowanie przy fotografowaniu np.wysokich budynków.Do przeglądania zdjęć i filmów oraz podglądu w czasie fotografowania służy wysokiej jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 2.7 cala i rozdzielczości 230 000 pikseli. Duże wymiary ekranu wydatnie ułatwiają kadrowanie, korzystanie z menu aparatu i wprowadzanie dostępnych efektów cyfrowych. Zasilanie stanowią dwie baterie alkaliczne lub akumulatorki typu AA (popularne paluszki), na których można wykonać do 220 zdjęć. Dostępny jest także opcjonalny zasilacz sieciowy. Cechy charakterystyczne:

Matryca CCD o rozdzielczości 10 milionów pikseli - odbitki w formacie 20/30 cm.

Obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym o zakresie ogniskowych 31.5 - 94.5 mm (ekwiwalent dla małego obrazka).

System detekcji twarzy.
Tryb Auto Picture: automatyczne rozpoznawanie fotografowanej sceny.

Ekran LCD o przekątnej 2.7 cala i rozdzielczości 230 000 pikseli.

Czułość do 6400 ISO.

System elektronicznej stabilizacji obrazu.

Nośniki pamięci: karty SD, SDHC, pamięć wbudowana 6 MB.

Nagrywanie klipów filmowych (640 x 480 pikseli).

Funkcja czasu lokalnego - 75 miast oraz 28 stref czasowych.

Odzyskiwanie przypadkowo skasowanych zdjęć.

Tryb 16 zdjęć w dwie sekundy przy rozdzielczosci 640 x 480 pikseli.

Oprogramowanie do przegladania i edycji zdjec MediaImpression 2.0 (kompatybilny z ostatnimi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows 7 i Mac OS X 10.6).

Zasilanie: 2 baterie AA (popularne paluszki lub akumulatorki AA).
Cena: 289,00
Link do ogłoszenia :

http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/57773

Mamy nadzieję że serwisy się spodobają
Pozdrawiamy i zapraszamy do promocji w naszym serwisie !!

Redakcja serwisu
e-Gratka

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress