Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 21, 2010

Biuro barka Wadowice

Filed under: Uncategorized — karol @ 5:00 pm

Biuro barka Wadowice
WITAMY PANSTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Jesteśmy agencyjnym biurem podróży ,nasza oferta obejmuje nie zwykle szeroką gamę usług. Dla klienta pozwala nam świadczyć usługi na satysfakcjonującym klientów poziomie Zapewniamy naszym klientom realizacje najwyższej jakosci usług Nasze biuro cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Staramy się sprostac oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki temu nie popadamy w rutynę, nasze usługi i nasze świadczenia są na najwyższym poziomie. Nasi klienci obsługiwani są szybko, sprawnie i precyzyjnie .Zapraszamy zatem gorąco do korzystania z naszych propozycji. Służymy wam naszą pomocą w wyborze ofert
Z NAMI PODRÓŻE TE MAŁE I TE DUŻE
W ofercie naszej znajdziesz :
KOLONIE
PIELGRZYMKI KRAJOWE
PIELGRZYMKI ZAGRANICZNE
WYCIECZKI KRAJOWE
WYCIECZKI SZKOLNE
ZIELONE SZKOŁY
OFERTA SPECJALNA:
Program

DZIEŃ 1:
Wyjazd autokaru zgodnie z rozkładem jazdy. W trakcie przejazdu przewidywane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy.

DZIEŃ 2:
Po śniadaniu przejazd przez Szwajcarię do malowniczego średniowiecznego miasteczka PEROUGES, gdzie czas zatrzymał się w miejscu, a jego magia przyciąga rzesze turystów. Przejazd do hotelu. Kolacja.

DZIEŃ 3:
Po śniadaniu przejedziemy do LE PUY, jednego z najstarszych miejsc kultu maryjnego we Francji, gdzie już od najdawniejszych czasów czczona jest Matka Boża Królowa Chrześcijan. Stąd też zaczynali swój szlak pielgrzymi pątnicy zmierzający do Composteli tzw. Drogą Owerniacką. Na trzech szczytach wulkanicznych wznoszą się budowle sakralne (katedra, posąg Matki Boskiej oraz X-wieczna kaplica). Następnie przejazd słynną drogą D907bis wzdłuż fragmentu przepięknego WĄWOZU RZEKI TARN - widoki zapierające dech w piersiach. Kontynuowanie podróży w kierunku MILLAU, przejazd najwyższym wiaduktem świata. Najwyższe elementy wznoszą się na wysokości 270 metrów. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do LOURDES - miejsca licznych pielgrzymek chorych z całego świata. Udamy się pod Grotę Objawień Massabielle ze źródłem cudownej wody. Zwiedzimy podziemną Bazylikę Piusa X, Bazylikę Różańca. Msza Święta. Wieczorem będziemy uczestniczyć w pięknym nabożeństwie różańcowym i procesji ze świecami.

DZIEŃ 5:
Po śniadaniu przejazd do BURGOS - perły wśród hiszpańskich miast. Miasto gościło w swych murach Cyda, zwiedzanie m.in.: Katedry - należącej do najbardziej niezwykłych osiągnięć sztuki gotyckiej, San Nicolas i San Esteban. Przejazd do hotelu na kolację. Nocleg.

DZIEŃ 6:
Rano udamy się w kierunku Santiago de Compostela. Po drodze zatrzymamy się w O. CEBREIRO, jednym z najważniejszych miejsc na Szlaku Jakuba. Nawiedzimy kościółek, w którym ok. 1300 r. miał miejsce cud eucharystyczny. Msza Św. Zobaczymy także słynną zabudowę wsi, pallozas czyli jedne z najstarszych chat, krytych słomianymi strzechami. Następnie przejedziemy do CACABELOS i VILLAFRANCA DE BIERZO, gdzie znajduje się ważny ośrodek pielgrzymkowy - romański kościół, w którym udzielano dyspensy pielgrzymom zbyt osłabionym, aby przejść końcowy odcinek przez góry Galicji. Przyjazd do hotelu na nocleg. Obiadokolacja.

DZIEŃ 7:
Rano po śniadaniu przejedziemy do historycznego centrum SANTIAGO DE COMPOSTELA. Zwiedzimy unikatowe Stare Miasto, nawiedzimy Katedrę, w której znajdują się relikwie Apostoła, zobaczymy m.in. słynny Portyk Chwały oraz Święte Drzwi. Po Mszy św. dalsze zwiedzanie miasta: zobaczymy najpiękniejszy parador w Hiszpanii - Hospital Real, pałac Biskupi, kościół franciszkanów. Po południu przejedziemy do hotelu w Fatimie. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 8:
Rano po śniadaniu nawiedzimy w FATIMIE: Kaplicę Objawień, Bazylikę Matki Boskiej Różańcowej z grobami Łucji, Franciszka i Hiacynty, Bazylikę Trójcy Świętej oraz zobaczymy Pomnik Jana Pawła II. Msza św. Udamy się do wsi ALJUSTREL, gdzie znajdują się domy dzieci, którym objawiła się Matka Boża, a następnie weźmiemy udział w Drodze Krzyżowej, cudownie ulokowanej wśród gaju oliwnego. Następnie powrócimy do Sanktuarium i miejsca objawień w Fatimie, podczas których Matka Boska przekazała dzieciom trzy tajemnice fatimskie. Wieczorem proponujemy Państwu uczestnictwo w pięknym nabożeństwie różańcowym. Obiadokolacja.

DZIEŃ 9:
Śniadanie, przejazd do BATALHA (arcydzieło gotyku, przytłacza bogactwem zdobień w stylu manuelińskim; Krużganek i Królewskie, Sala Kapituły), ALCOBACA(Opactwo Cystersów; słynie z prostej gotyckiej architektury). W kościele znajdują się nagrobki pięknej Ines de Castro i króla Pedra I - romantycznej pary nieszczęśliwych kochanków. Klasztor wciąż emanuje siłą, bogactwem i przepychem), NAZARE (odpoczynek w malowniczej wiosce rybackiej, położonej nad Atlantykiem). Po obiadokolacji udział w uroczystooeciach religijnych w Fatimie.

DZIEŃ 10:
Po śniadaniu i Mszy Św. udamy się do LIZBONY. Zobaczymy najważniejszy i zarazem najpiękniejszy zabytek Lizbony - renesansowy klasztor Hieronimitów. Zobaczymy słynną wieżę Belem i pomnik Odkrywców. Następnie urokliwymi uliczkami starej Lizbony podejdziemy do zamku św. Jerzego, skąd roztacza się panorama na całą stolicę Portugalii. Następnie odbędziemy rejs statkiem po estuarium Tagu. W godz. wieczornych powrócimy do Fatimy, wieczorem będziemy uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 11:
Śniadanie. Podróż do malowniczo położonej COIMBRY (spacer krętymi uliczkami, Uniwersytet, Katedra, Kościół św. Krzyża). Następnie przejazd do SALAMANKI zwiedzanie: katedra, uniwersytet, Plaza Major, charakterystyczne elewacje kamienic w stylu plasteresco. Zespł zabytkowy Salamanki jest jednym z najwspanialszych w Hiszpanii. Przejazd do hotelu. Kolacja. Nocleg.
DZIEŃ 12:
Po śniadaniu przejedziemy do TOLEDO, średniowiecznego miasta, dawnej stolicy Hiszpanii, gdzie spędził większość swego życia El Greco, genialny XVI-wieczny malarz. Zobaczymy jego dom rodzinny, a także jego największe dzieło - \”Pogrzeb Hrabiego Orgaza” umieszczone w kościele św. Tomasza. Zwiedzimy monumentalną Katedrę ze wspaniałymi dziełami sztuki gotyckiej, barokowej i renesansowej. Msza św. Przejdziemy do kościoła San Juan de los Reyas, by podziwiać krużganki w stylu izabelińskim. Obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 13:
Rano po śniadaniu wyruszymy na MONTSERRAT, do Sanktuarium Madonny, gdzie czczona jest Jej niewielka figurka, nazywana pieszczotliwie La Moreneta. Msza św. Wieczorem przejedziemy do hotelu. Obiadokolacja.

DZIEŃ 14:
Po śniadaniu wyjazd do CAMARGUE, jednego z najpiękniejszych rezerwatów przyrody w Europie położonego w delcie Rodanu. W naturalnym środowisku żyją tu białe konie, liczne odmiany ptaków, m.in. flamingi, a miejscowi pasterze wypasają czarne byki. Na południu, na płytkich lagunach ważona jest sól. Postój w STES-MARIE-DE-LA-MER, niezwykle pięknego miasta, pełnego białych domów, złocisto-szarych kościołów, malowniczych kafejek i restauracji z tarasami. Kościół powstał w miejscu, do którego wg tradycji dotarły 3 Marie-Magdaleny (w tym św. Maria utożsamiana ze św. Marią Magdaleną). Z dachu kościoła roztacza się wspaniały widok na okolice. Przejazd do AIQUES MORTES, doskonale zachowanego, średniowiecznego miasta - twierdzy. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja.

DZIEŃ 15:
Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium LA SALETTE - malowniczo położonego w Alpach. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej - gdzie w 1846 ukazała się Matka Boska dwojgu pastuszkom, modlitwa, udział w procesji z lampionami. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

DZIEŃ 16:
Przyjazd do kraju. Zakończenie pielgrzymki.

Pielgrzymka objazdowa
Transport: Autokar
Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: hotel

ŚWIADCZENIA:

Cena zawiera: * przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wideo, WC) * 14 noclegów w hotelach, pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami * 14 śniadań i 14 kolacji * opiekę pilota * ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera biletów do zwiedzanych obiektów, opłat za miejscowych przewodników (około 80 EUR) oraz napoi do kolacji
http://www.biuro-barka.com.pl/szczegoly.php?id=92

Link do naszej strony to:
biuro barka

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą

Sprawdź co piszą o nas inni

biuro Barka
biuro barka
biuro barka
biuro barka
Serdecznie zapraszamy !!!

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress