Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 21, 2010

Elkom – sklep fotograficzny Malec

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:56 pm

Elkom – sklep fotograficzny  Malec

Firma Eltkom powstała w 1999 roku. Prowadzimy sprzedaż internetową jak i w tradycyjnym sklepie. Zajmujemy się sprzedażą głównie sprzętu fotografii cyfrowej, sprzętu związanego z cyfrową techniką. Staramy wyróżniać się solidnością, niskimi cenami, oraz co najważniejsze traktujemy klienta indywidualnie i zawsze staramy się aby klient przede wszystkim nabył towar dla siebie odpowiedni.

W przyszłości planujemy rozpocząć obrót wtórny sprzętu cyfrowego (głównie aparatów cyfrowych) w związku z czym będzie można nabyć przyzwoity używany sprzęt za niewielkie pieniądze. Cały czas staramy się rozszerzać naszą ofertę przede wszystkim w akcesoriach foto gdyż liczba właścicieli aparatów cyfrowych ciągle rośnie i przewidujemy popyt na osprzęt zwiększający możliwości aparatów cyfrowych taki jak: filtry, tulejki, konwertery, obudowy podwodne.

Oferujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki, akcesoria do aparatów, drukarki, obiektywy.
Proponujemy sprzęt markowy jak i tańszy mniej renomowanych firm, tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego.
Cały asortyment objęty jest gwarancją, jest nowy, oryginalnie zapakowany. Wyjątkiem mogą być niektóre towary ale zawsze bardzo wyraźnie jest to zaznaczone. Jeśli w ofercie sklepu nie ma szukanego towaru, prosimy o zapytanie w formie maila, faksu lub telefonu - być może mamy to w ofercie lub będziemy mogli sprowadzić.

Zachęcamy klientów którzy dokonali u nas zakupów do wystawienia opinii o naszym sklepie w serwisie opineo.pl

W naszej ofercie  na chwilę obecna znajdziesz

Aktualnie w promocji :

Olympus Zuiko Digital 8mm

biektyw ZUIKO DIGITAL ED 8mm 1:3.5 typu “rybie oko” oferuje pełny 180° kat widzenia, co pozwala na tworzenie ekstremalnej i przykuwającej uwagę perspektywy. Skonstruowany dla fotografii cyfrowej ten pełnoklatkowy obiektyw 8 mm typu “rybie oko” pozwala na oglądanie i komponowanie pełnej dramatyzmu ultra-szerokokątnej perspektywy i tworzenie pełnych dynamizmu zdjęć wyróżniających się ostrością na całej powierzchni kadru.

Zapraszamy serdecznie

Ekipa Elkom

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress