Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

August 21, 2010

Motorola ES400 w ofercie Avnet

Filed under: Uncategorized — karol @ 5:14 pm

Motorola ES400 w ofercie Avnet

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor Motorola (rozwiązania Auto-ID oraz produkty sieciowe), wprowadził do oferty kieszonkowy komputer mobilny klasy korporacyjnej ES400, zapewniający wszechstronną obsługę transmisji głosu i danych i oferujący użytkownikom wiele funkcjonalności biznesowych.

ES400 jest najmniejszym urządzeniem Motorola typu EDA (Enterprise Digital Assistant). Stanowi świetne połączenie eleganckiej stylistyki kieszonkowych rozmiarów z dobrej klasy komputerem mobilnym, co pozwala pracownikom / managerom pracującym w terenie i zmagającym się z licznymi obowiązkami administracyjnymi na znacznie więcej niż tylko odbieranie i wysłanie informacji. Zdalny dostęp do narzędzi, które są zwykle przypisane do komputera stacjonarnego, pozwala tym pracownikom / managerom na niemalże natychmiastowe działanie, a w konsekwencji na podtrzymywanie swojej produktywności czy efektywności.

Najważniejsze cechy ES400:
 komputer mobilny umożliwiający zdalny dostęp do najważniejszych aplikacji biznesowych, począwszy od systemów zarządzania stanami magazynowymi i zamówieniami, na firmowych bazach danych skończywszy (konfigurowalny interfejs użytkownika korporacyjnego Motorola)
 procesor 600MHz ARM11; 256MB RAM / 1GB Flash; gniazdo kart pamięci microSD (obsługa do 32GB dodatkowej pamięci)
 duża wytrzymałość na upadki, odporność na wilgoć, deszcz oraz kurz
 wysokiej rozdzielczości aparat umożliwiający gromadzenie zdjęć, odtwarzanie plików video oraz odczytywanie kodów kreskowych typu 1D i 2D; zaawansowana funkcjonalność WLAN – transmisja danych i głosu; GPS
 pracujący na całym świecie telefon mobilny w technologii 3.5G z wybieraną przez użytkownika łącznością GSM/CDMA oraz funkcjonalnością push-to-talk*; najlepsze w swojej klasie urządzenie 3,5G z obsługą dwóch użytkowników szerokopasmowego WAN (GSM HSPA oraz CDMA-EVDO Rev. A)
 3-calowy kolorowy ekran dotykowy
 kompatybilność z pakietem zabezpieczeń Mobile Security Suite firmy Motorola
 Motorola Max Locate – najlepsze w swojej klasie urządzenie GPS pozwalające na uzyskanie połączenia na tzw. wymagających obszarach
 klawiatury QWERTY, AZERTY, QWERTZ – jedyne na rynku urządzenie tej kategorii oferujące trzy klawiatury do wyboru

*wymagane jest oprogramowanie PTT dostarczone przez operatora bądź odpowiednie oprogramowanie VoIP PTT, jak np. TEAM Motoroli.

Osobą odpowiedzialną w Avnet za rozwiązania Motorola (i inne rozwiązania Auto-ID) jest Business Development Manager Maksymilian Ujma, e-mail: maksymilian.ujma@avnet.com, tel.: (22) 878 80 96, tel. kom.: 0 695 550 050.

————————————————————————————–
Avnet Sp. z o.o.
Avnet Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielem Avnet Technology Solutions, dystrybutora technicznego IT, należącego do notowanego na giełdzie NYSE amerykańskiego holdingu z 50-letnią tradycją – Avnet Inc. Na rynku polskim firma działa od 1998r. Jest największym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) produktów IBM w naszym kraju.
Avnet Sp. z o.o. posiada status IBM Premier Business Partner. Jest autoryzowanym dystrybutorem VMware, a od września 2009r. posiada w swojej ofercie rozwiązania Auto-ID (m.in.: Motorola, Intermec, Honeywell).
Obok Avnet Sp. z o.o. działa Avnet Computer Components, zajmujący się sprzedażą komponentów komputerowych typu: dyski, pamięci, procesory, karty graficzne, inne.
Avnet Sp. z o.o. posiada status Autoryzowanego Ośrodka Egzaminacyjnego Prometric oraz Autoryzowanego Ośrodka Egzaminacyjnego Pearson. W siedzibie firmy w Warszawie można zdawać egzaminy uprawniające do otrzymywania certyfikatów zawodowych autoryzowanych przez największe firmy z branży IT.

Avnet Technology Solutions
Avnet Technology Solutions jest grupą operacyjną spółki Avnet Inc. (NYSE:AVT), posiadającą biura w ponad 30 krajach świata. W roku budżetowym 2007 grupa ta przyniosła dochód w wysokości 6 miliardów USD. Jako globalna organizacja sprzedaży technologii i marketingu, Avnet Technology Solutions posiada oddziały sprzedaży skoncentrowane na specyficznych segmentach klientów i unikatową strategię umożliwiającą wyjątkowy poziom zainteresowania potrzebami klientów i dostawców.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress