Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

February 13, 2015

News

Filed under: Uncategorized — karol @ 8:50 am

Getin Bank odda klientom połowę kwoty wydanej mobilnie

Kolejna niezła promocja w ramach platformy MasterCard Mobile. Osoby, które podepną do aplikacji kartę Getin Banku, odzyskają połowę kwoty wydanej mobilnie. Można w ten sposób zapłacić rachunki, kupić bilety kolejowe, miejskie czy opłacić wyjście do kina.

Getin Bank to pierwszy bank, który nawiązał współpracę z MasterCard Mobile. To platforma pełniąca rolę agregatora różnych mobilnych aplikacji płatniczych. Efektem współpracy jest całkiem atrakcyjna promocja, w ramach której bank zobowiązuje się oddać 50 proc. wartości zakupów opłaconych za pomocą aplikacji działających w ramach MasterCard Mobile. Promocja trwa do 14 stycznia, a do odzyskania jest aż 200 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci banku, którzy posiadają konto Getin Up i kartę płatniczą z logo MasterCard. Nie musi to być karta kredytowa - wystarczy zwykła debetówka. Aby uzyskać zwrot, należy powiązać kartę z systemem MasterCard Mobile i za jej pomocą opłacać mobilne zakupy. Kartę należy podpiąć z poziomu systemu bankowości internetowej Getin Banku. W szczegółach danej karty pojawiła się dodatkowa opcja umożliwiająca powiązanie karty z aplikacją. Potrzebne będzie także nadanie czterocyfrowego kodu mPIN. Warto pamiętać, że od tego momentu trzeba je autoryzować kodem mPIN zamiast CVV.

Aplikację trzeba powiązać z kartą MasterCard za pomocą bankowości internetowej Getin Banku (zakładka “szczegóły karty”):

W ramach MasterCard Mobile działa kilka znanych aplikacji do płatności mobilnych:

SkyCash - płatności za bilety komunikacji miejskiej, bilety komunikacji międzymiastowej, bilety kolejowe, parkingi, MultiKino, płatności za rachunki, czy doładowania GSM

mPay - bilety miejskie, parkingowe, doładowania GSM

CallPay - bilety miejskie i kolejowe, taxi, płatności za rachunki, doładowania GSM

Sprytny Bill - płatności za rachunki

MultiKino - zakup biletów na seanse

Cinema City - zakup biletów na seanse

mobiParking - bilety parkingowe

InPost Finance - płatności za rachunki

Alma24.pl, Decorto.pl Emusklep.pl, Jubiler.pl, LOCAL HEROES, REBEL.pl, Willsoor Mobile - zakupy w sklepach internetowych,

Zaradna Hania - zakupy grupowe (kupony)

mPotwór - doładowania GSM

Aby uzyskać zwrot wystarczy opłacić swój zakup za pomocą jednej z wybranych aplikacji i podpiętej karty Getin Banku. Nagroda zostanie obliczona i wypłacona na konto Getin Up w terminie 10 dni od zakończenia promocji. Uzyskanie zwrotu jest w zasadzie dość proste. Wystarczy chociażby mobilnie opłacić rachunki za media. W okresie świątecznym można też wykorzystać promocję jako “zniżkę 50 proc.” na bilety kolejowe czy międzymiastowe. Żeby maksymalnie wykorzystać zwrot i odzyskać 200 zł wystarczy wydać 400 zł. Przy tak szerokiej palecie aplikacji, nie powinno to być trudne.

MasterCard Mobile to aplikacja będąca jedynie agregatorem innych aplikacji mobilnych. Bezpośrednio za jej pomocą nie da się jednak dokonywać zakupów mobilnych. W przyszłości prawdopodobnie na jej bazie zostanie wdrożony mobilny portfel MasterCarda: MasterPass. To rozwiązanie podobne do platformy V.me działającej w ramach Visy, Google Wallet, czy naszego rodzimego PayU. Aplikacje te pozwalają przechowywać w ramach wirtualnego portfela informacje o kartach płatniczych, którymi dokonujemy zakupów online. Na tę chwilę by płacić za pomocą Mastercard Mobile musimy zainstalować na telefonie dodatkowe, wymienione wyżej aplikacje.

 

http://improveyourcareer.wallinside.com
http://webdevvelopment.wallinside.com/
http://annatravelnews.weebly.com
http://mein-beruf.weebly.com
https://iminternetblog.wordpress.com/
https://familieundkinder.wordpress.com/
https://annafontanna3.wordpress.com/
https://musikundtv.wordpress.com/
https://gesundfitschlank.wordpress.com/
https://hrukblogger.wordpress.com
https://recruitmentnewsuk.wordpress.com
https://jobsuknews.wordpress.com
https://ukhumanresourcesnews.wordpress.com
http://befittt.wordpress.com
http://marketingnewss.wordpress.com
https://hrinformationnews.wordpress.com
https://deinekarriere.wordpress.com
https://bssaturn.wordpress.com/

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress