Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

May 3, 2008

Joanna Horodyńska weźmie udział w kampanii Sony Ericsson

Filed under: Uncategorized — karol @ 11:41 am

Joanna Horodyńska weźmie udział w kampanii Sony Ericsson
19 marzec 2008

19 Marca 2008 – Firma Sony Ericsson Polska podpisała umowę marketingową z Joanną Horodyńską. Zgodnie z umową znana polska modelka, stylistka i prezenterka, prowadzić będzie w ramach polskiej kampanii najnowszych telefonów z serii Cyber-Shot blog internetowy. Przy tworzeniu blogu Joanna będzie używać najnowszego modelu K850i z matrycą 5 megapikseli.

W ramach kampanii, która trwać będzie do końca maja 2008 roku, Joanna Horodyńska będzie publikować zdjęcia wykonane telefonem Sony Ericsson o tematyce, która jest jej najbliższa, czyli związanej ze światem mody, gwiazd i muzyki.

„Marka Sony Ericsson coraz silniej postrzegana jest jako innowacyjna. Byliśmy pionierami wprowadzając na rynek telefony z aparatami fotograficznymi. Dziś posiadanie aparatu fotograficznego w komórce to dla fanów robienia zdjęć warunek konieczny. Nasz telefon K850i z linii Cyber-shot™ oferuje znacznie więcej możliwości i daje gwarancję doskonałej jakości wykonanych zdjęć. Dodatkowo dzięki swojej funkcjonalności pozwala na tworzenie blogu w czasie rzeczywistym, umożliwiając dzielenie się wrażeniami z bliskimi! Z zadowoleniem więc podjęliśmy współpracę z Joanną Horodyńska, której wizerunek ikony stylu, jej sukcesy w świecie mody oraz urok osobisty bardzo pasują do naszej marki”, powiedział Marcin Mikucki, Marketing Manager w Sony Ericsson Polska.

Joanna Horodyńska dodała: „To naprawdę niezwykle ekscytujące móc pracować z nowoczesną marką, jaką jest Sony Ericsson. Prowadzenie blogu za pomocą telefonu Cyber-shot™ to dla mnie ciekawe wyzwanie i nowe możliwości podzielenia się z fanami moimi pasjami”.

Do odwiedzenia blogu i zapoznania się, co ciekawego wydarzyło się w świecie mody i show-biznesu, a zostało zarejestrowane przez Joannę Horodyńską telefonem Sony Ericsson K850i Cyber-shot™ zapraszamy na stronę http://joannahorodynska.blox.pl/html/1310721,1507330,14,15.html?2,2008.

Za realizację kampanii odpowiedzialne są agencje: Media Edge, IQ Marketing oraz Image HOUSE.

Firma Sony Ericsson Mobile Communications powstała w roku 2001 jako joint venture firm Sony oraz Ericsson. Siedziba spółki obsługująca rynek globalny mieści się w Londynie. Firma obsługuje globalny rynek komunikacji oferując innowacyjne i bogate w funkcjonalności telefony komórkowe, akcesoria oraz karty do komputerów osobistych. Posiada również ośrodki badań i rozwoju w Europie, Japonii, Chinach, Indii i Ameryce.Sony Ericsson jest sponsorem tytularnym Stowarzyszenia Tenisa Kobiecego (Women’s Tennis Association), z którym współpracuje w celu promowania cyklu Sony Ericsson WTA Tour odbywającego się przez cały rok w ponad 80 miastach.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress