Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

May 3, 2008

Sony Ericsson P1 zdobył „Złotą Antenę”

Filed under: Uncategorized — karol @ 11:43 am

Sony Ericsson P1 zdobył „Złotą Antenę”
07 kwiecień 2008

Smartfon Sony Ericsson P1 został nagrodzony Złotą Anteną w kategorii Telefon Roku – Mobilne rozwiązania dla biznesu” przyznaną przez magazyn „Świat Telekomunikacji”

W najnowszej 10-tej juz edycji konkursu „Złote Anteny” Sony Ericsson P1, głosami jury złożonego z dziennikarzy i ekspertów z branży telekomunikacyjnej, został uznany za najlepsze rozwiązanie biznesowe i multimedialne.

Telefon Sony Ericsson P1 to wyjątkowy smartfon, który w zupełności może pełnić rolę mobilnego biura – obsługuje firmową i prywatną pocztę typu Push oraz Wlan i VolP. Wyposażony jest w bogate rozwiązania multimedialne, jak aparat 3,2 MPix wraz ze skanerem wizytówek, odtwarzacz mediów i kartę pamięci Memory Stick Micro™512 MB. Sony Ericsson P1 umożliwia edycję dokumentów Microsoft Office w dowolnym miejscu poza biurem, a także w miarę potrzeby rozmowy wideo. Szybką łączność z Internetem zapewnia UMTS oraz Wireless LAN (WiFi™).

„Cieszymy się z sukcesu P1 Sony Ericsson – powiedział Marcin Mikucki, Marketing Manager, Sony Ericsson Polska - nagrodzenie go Złotą Anteną w kategorii Telefon Roku – Mobilne rozwiązania dla biznesu jest potwierdzeniem dla nas uznania ze strony ekspertów, jakim cieszy się ten telefon wśród użytkowników. Docenione zostały jego zaawansowane funkcje, które umożliwiają mobilną pracę z dala od biura”.

„Złote Anteny” magazynu „Świat Telekomunikacji” wydawanego przez Migut Media przyznawane są za najlepsze osiągnięcia telekomunikacyjne. Konkurs ma na celu popularyzację najciekawszych produktów i rozwiązań w branży telekomunikacyjnej. Nagroda przyznawana jest w 12 kategoriach. Kapitułę konkursu tworzą niezależni eksperci, dziennikarze i wydawcy.

Firma Sony Ericsson Mobile Communications powstała w roku 2001 jako joint venture firm Sony oraz Ericsson. Siedziba spółki obsługująca rynek globalny mieści się w Londynie. Firma obsługuje globalny rynek komunikacji oferując innowacyjne i bogate w funkcjonalności telefony komórkowe, akcesoria oraz karty do komputerów osobistych. Posiada również ośrodki badań i rozwoju w Europie, Japonii, Chinach, Indii i Ameryce.Sony Ericsson jest sponsorem tytularnym Stowarzyszenia Tenisa Kobiecego (Women’s Tennis Association), z którym współpracuje w celu promowania cyklu Sony Ericsson WTA Tour odbywającego się przez cały rok w ponad 80 miastach.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress