Swiat GSM - Aktualności Telekomunikacyjne

May 3, 2008

Sony Ericsson wprowadza nowy poziom personalizacji telefonu komórkowego wraz z modelem XPERIA™ X1

Filed under: Uncategorized — karol @ 11:42 am

Sony Ericsson wprowadza nowy poziom personalizacji telefonu komórkowego wraz z modelem XPERIA™ X1
01 kwiecień 2008

Sony Ericsson stawia użytkownika w centrum mobilnych doznań multimedialnych wraz z wprowadzeniem na rynek serii telefonów XPERIA.

Warszawa – 1 kwietnia 2008 – Sony Ericsson potwierdził dzisiaj, iż zastosuje program Windows Mobile® 6.1 w swoim wyjątkowym produkcie XPERIA™ X1 - innowacyjnym multimedialnym telefonie przedstawionym na tegorocznym Światowym Kongresie Technologii Mobilnych. Wyposażenie telefonu w Windows Mobile® 6.1 oraz w unikalny interfejs panelu Sony Ericsson XPERIA™ (UI), umożliwi personalizację doznań użytkownika. Jednocześnie usprawniona zostanie łączność i przesyłanie wiadomości oraz udoskonalone zostaną funkcje multimedialne.

W sytuacji, gdy mobilne połączenie szerokopasmowe jest już stabilnym, dojrzałym rozwiązaniem, tym, co obecnie zaskakuje odbiorców jest szeroka gama usług multimedialnych oraz treści. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp przez telefon komórkowy, będąc w ruchu. Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 umożliwia odbiorcom jego personalizację za pomocą ekranu dotykowego oraz interfejsu UI. Interfejs, oparty na współpracy z panelem, w niepowtarzalny sposób dostosowuje się do sposobu i stylu życia użytkownika. Pozwala mu na stworzenie aktywnej konsoli telefonu według własnych upodobań – wystarczy, że przełączy się pomiędzy panelami, zgodnie ze swoim nastrojem, aktywnością i potrzebami komunikacyjnymi jakie pojawią się w trakcie dnia.

„Nie ma dwóch ludzi o takich samych upodobaniach i pragnieniach. Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 został zaprojektowany w tym celu, aby pokazać, że komunikacja mobilna w sieci oraz rozrywka multimedialna mogą być skrojone na miarę, a konkretny człowiek może znaleźć się w centrum takiego doświadczenia użytkownika telefonii, które ma unikalny, osobisty charakter” powiedział Rikko Sakaguchi, Head of Portfolio and Propositions, Sony Ericsson.

Również operatorzy będą mogli tworzyć według własnej wizji panele dotykowe, które umieszczone są w telefonie XPERIA™ X1. Dzięki temu będą mogli dostarczyć odbiorcy bogatą, zagregowaną ofertę swoich aplikacji i usług. Dodatkowo Sony Ericsson planuje także współpracę z kluczowymi partnerami opracowującymi technologie tworzenia paneli. Chce umożliwić im rozwijanie ekscytujących aplikacji, którymi będą mogli cieszyć się użytkownicy telefonu XPERIA™ X1.

Aby dowiedzieć się więcej o unikalnych zdolnościach do personalizacji oraz dostosowywania aparatu do różnych zadań i potrzeb, jakie cechują telefon XPERIA™ X1, odwiedź stoisko Sony Ericsson (Central Hall C3, stoisko nr 1627) podczas targów CTIA w Las Vegas w dniach 1 – 4 kwietnia 2008,

Marka multimedialnych telefonów komórkowych Sony Ericsson XPERIA™ oferuje całkowicie nowe doświadczenie użytkownikowi, stawiając go w centrum doznań multimedialnych i pozwalając mu tworzyć konsolę panelu dotykowego, która jest niepowtarzalna i jedyna, dostosowana do potrzeb i stylu życia poszczególnych osób.

Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugiej połowie 2008 roku.

Firma Sony Ericsson Mobile Communications powstała w roku 2001 jako joint venture firm Sony oraz Ericsson. Siedziba spółki obsługująca rynek globalny mieści się w Londynie. Firma obsługuje globalny rynek komunikacji oferując innowacyjne i bogate w funkcjonalności telefony komórkowe, akcesoria oraz karty do komputerów osobistych. Posiada również ośrodki badań i rozwoju w Europie, Japonii, Chinach, Indii i Ameryce.Sony Ericsson jest sponsorem tytularnym Stowarzyszenia Tenisa Kobiecego (Women’s Tennis Association), z którym współpracuje w celu promowania cyklu Sony Ericsson WTA Tour odbywającego się przez cały rok w ponad 80 miastach.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress